Teknoloji

NVIDIA GeForce NOW Servisine Yeni Oyunlar Eklendi

Önde gelen ekran kartı üreticilerinden NVIDIA, internet üzerinden oyun yayıncılığı servisi GeForce NOW kütüphanesine bir dizi yeni oyunu ekledi. Her ne kadar bazı büyük oyun stüdyoları yapımlarını GeForce NOW’dan çekmiş olsa da ekran kartı devi her hafta yeni oyunlarla servisini güncellemeye devam ediyor.

Eğer geçen hafta servise eklenen oyunlar sizi tatmin etmediyse bu hafta listeye eklenen yeni yapımlar ilginizi çekebilir. Birçok farklı türde gayet popüler oyunlar artık GeForce NOW’daki yerini almış durumda çünkü.

Birçok stüdyo oyunlarını geri çekmişti

Hatırlanacağı üzere en son Warner Bros. aralarında Batman: Arkham ve Mortal Kombat serisinin de bulunduğu sevilen oyunlarını sebepsiz bir şekilde GeForce NOW uygulamasından çekme kararı almıştı. Kuşkusuz NVIDIA açısından bu olumsuz bir gelişmeydi, ancak baktığımız zaman dövüş kategorisinde King of Fighters oyunları gibi alternatif yapımlar mevcuttu. 

Bugün geldiğimiz noktada ise bu kategoriye bir de Arc System Work’ün Guilty Gear Xrd isimli oyunu eklenmiş. Normalde 3D olan karakterlerin 2 boyutlu anime çizimleri şeklinde yer aldığı bu oyun gayet eğlenceli.

RPG oyunları da listede var

Rol yapma oyunları (RPG) günümüzde oyuncuların çokça vakit geçirdiği türlerin başını çekiyor. Larian Studios imzasını taşıyan Divinity: Original Sin de GeForce NOW’a yeni eklenen oyunlar arasında. Bir anlatıcının sesinden dinleyebileceğiniz orijinal hikayeye ev sahipliği yapan oyun bir hayli interaktif. RPG oyunlarını sevenlerin bu yapıma mutlaka bir şans vermesi tavsiye edilir.

Bunun dışında macera oyunu olarak oynayabileceğiniz The Wonderful 101: Remastered de listedeki yerini almış. Çok sevilen aksiyon macera oyununun remastered sürümü, başarıyla sonuçlanan kitlesel fonlama sonrası hayata geçirilmiş. Önümüzdeki aylarda popüler oyun mağazalarında yayınlanacağı belirtilen oyunun yapımcıları GeForce NOW’u da es geçmemiş.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı