Teknoloji

Ocak Ayının 2000 TL Altı Telefon Önerileri

Akıllı telefon pazarında bu sene pek çok cihaz sunuldu. Daha doğrusu 2019 senesi dahilinde sunuldu bu cihazlar. Peki ama bütçeler ve ekonomi bu denli yoğun iken nedir cihaz önerileri? Gelin size özel bir öneri hazırlayalım.

Bu yazımızda 2000 TL ve altı cihazlardan bir liste yapmak istiyoruz. Bildiğiniz gibi her sene değişen modeller ve fiyatlar var iken telefon pazarına dair de özverili ve yenilikçi bir çözüm bulunuyor. Karşımızda yer alan ve herkes için değişken bir dile sahip olan bu çözümleri ve dokunuşları kendi içinde değerlendiriyoruz. Telefonların pek çok kişinin işine hızlı bir şekilde çözüm sunması, anlık çözümleri de kendine has olarak ortaya çıkarması büyük önem kazanıyor. Peki ama nasıl bir ilerleme sağlayabiliriz? Aslında amaç burada tamamen dengeli ve estetik bir dil yaratmaktan geçiyor. Bunu da kendinize özel olarak yapabilirsiniz. Peki ama nedir telefonlar? Gelin hemen bakalım.

 • Xiaomi Redmi Note 8
  • Cihazın ortalama fiyatı 1700 TL sularında sunuluyor. Son model ram ve depolama kapasitesi ile karşımıza çıkıyor. Bu yüzden göz atabilirsiniz.
 • Xiaomi Redmi Note 7
  • Cihazın fiyatı ortalama olarak 1650 TL bandında sunuluyor. Xiaomi markası Çin markası ama oldukça kaliteli ve ülkemizde de bayisi bulunan bir marka olduğu için güvenebilirsiniz.
 • Xiaomi Mi A3
  • Bu cihaz da önemli ürünlerden birisi ve yine 1650 TL bandında satışa sunulan ürünlerden.
 • Samsung Galaxy M30s
  • Bu ayın en çok ilgi çeken ürünlerinden olan Galaxy M30S kendine has bir ilerleme ile büyüyor diyebiliriz. Bu yüzden de 6.4 inçlik ekranı ile ilgiyi üzerine çekmeye devam ediyor.

Uygun fiyatlı akıllı telefonlar

Akıllı telefonların uygun fiyatlı olanlarını bulmak istiyorsanız, bu konuda detaylı bir araştırma yapmanız gerekebilir. Ama bizim size önerimiz, daha çok ihtiyaçlarınızı belirleyin ve ona göre bir cihaz alın. Böylece kullanmadığınız özelliklere para vermek zorunda kalmayacaksınız diyebiliriz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı