MobilTeknoloji

OnePlus 7 Pro, Açılır Kamerası ile Dikkatleri Üzerine Topladı

Premium telefonlar üreten Çinli OnePlus, yeni amiral gemisi OnePlus 7 Pro modelini tanıttı. Günümüzde yaygın olarak gördüğümüz açılır kamera ile gelen telefon kısa sürede büyük ilgi topladı. Peki bu açılabilen kamera paketi gerçekten firmanın söylediği kadar dayanıklı mı?

Birçok kullanıcı boydan boya ekranı sevseler de günümüzün akıllı telefon trendlerinden olan açılır kameralara hala pek sıcak yaklaşmıyorlar. Bunun en büyük sebebi ise bu yapıya karşı olan güvenilirlik. Günümüzde insanlar bir akıllı telefon almak için binlerce hatta on binlerce TL ödeme yapıyor, elbette hiç kimse bu denli fiyatlar ödediği telefonunun bozulmasını istemez.

OnePlus 7 Pro Kamerası Bira Şişesi Açabiliyor!

Ancak açılır kameralar beklenen çok daha sağlam yapıda! Bir Twitter kullanıcısı paylaştığı video, bu durumu kanıtlar nitelikte. Twitter, YouTube gibi çeşitli sosyal medya platformlarında kısa sürede milyonlarca kez tıklanan videoda bir kişi OnePlus 7 Pro telefonu ile bira şişesi açıyor. Hiç zorlanmadan bira şişesi açabilen bir 7 Pro sahibiyseniz telefonunuzu alternatif İsviçre çakısı olarak da kullanabilirsiniz.

https://twitter.com/PeteLau/status/1132316919296679936

Rushil Eric Andrews isimli Twitter kullanıcısı açılır kameraların güvenilirliğini gösteren birçok videoya bir yenisini daha ekledi. Oldukça ilginç olan videoda bira şişesinin rahatlıkla açılabildiğini ve kameranın herhangi bir hasara maruz kalmadığını görebiliyoruz.

Bu video ile birlikte açılır kamera sistemlerine olan güvenin bir nebze de olsa pozitif yönde gelişeceğini düşünüyoruz. Açılır kameraya sahip bir 7 Pro almak isteyen kullanıcılar bu videolar ile telefonunun dayanıklılığını gözlemleyebilirler. Ayrıca telefonun genel sağlamlığı konusunda detaylı bilgi almak isteyen kullanıcılar ise YouTube’da kısa bir arama yaparak telefonun sağlamlık testlerine ulaşabilirler.

Markalar, artık telefonların ince ve zarif görünüşlerinin yanı sıra dayanıklı olmaları konusunda da çalışmalar yapıyor gibi görünüyor. Özellikle Çinli markaların üzerinde durduğu bu konu, halk arasında oldukça yaygın olan “Çin malı dandiktir” ifadesini çürütecek gibi görünüyor.

Kırılmayan açılır kamerasıyla OnePlus 7 Pro modelini nasıl buldunuz? Telefonunuz ile bira şişesi açar mıydınız?

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı