Teknoloji

OnePlus Katlanabilir Ekranlı Telefonlara Sıcak Bakmıyor

Çinli akıllı telefon üreticisi OnePlus, yakın zamanda katlanabilir ekranlı akıllı telefon tanıtmayacak. İşte OnePlus’ın bu kararının nedeni. 

2020 yılına çok hızlı bir başlangıç yapan OnePlus’ın gelecek planlarında şimdilik katlanabilir ekranlı akıllı telefon bulunmuyor. Konu ile ilgili açıklama yapan OnePlus CEO’su katlanabilir ekrana sahip akıllı telefonların çok güzel teknolojik ürünler olduğunu ancak katlanabilir ekranlı akıllı telefonların dezavantajlarının avantajlarından daha fazla olduğunu belirleterek, bu teknolojinin yeterince gelişinceye kadar katlanabilir ekranlı akıllı telefon üretmeyeceklerini belirtti. 

OnePlus CEO’su Katlanabilir Ekran Teknolojisinin Gelişmesi Gerek

OnePlus CEO’su son günlerin en büyük mobil teknoloji modası olan katlanabilir ekranlı akıllı telefonların henüz ticari bir ürün olabilecek kadar gelişmediklerini ve mevcut durumda katlanabilir ekranlı akıllı telefonların dezavantajları çok fazla olduğunu belirtti. Katlanabilir ekranlı cihazların menteşe sorunu yaşadığını belirten OnePlus CEO’su, katlanabilir ekranlı cihazların güven verdikten sonra da kendilerinin de katlanabilir ekranlı akıllı telefon üretmeye başlayacaklarını belirtti. 

OnePlus’ın yeni teknolojiler üzerinde çalışmaya devam ettiğini belirten OnePlus CEO’su kısa bir süre önce konsept telefon olarak duyurdukları gizlenebilir ekranlı Concept One akıllı telefonunun bu sisteminin ilerleyen zamanlarda OnePlus modellerinde de kullanacağını belirtti. 

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı