Teknoloji

OnePlus Yeni Ekran Teknolojisini Duyuruyor

Çin merkezli akıllı telefon üreticisi OnePlus 13 Ocak tarihinde düzenleyeceği etkinlikte yeni ekran teknolojisini duyuracak. İşte OnePlus’ın yeni ekran teknolojine dair ilk bilgiler. 

13 Ocak tarihinde Çin’in Şenzen kentinde bir etkinlik düzenleyecek olan OnePlus bu etkinlikte yeni ekran teknolojisini duyurmaya hazırlanıyor. OnePlus tarafından düzenlenecek olan bu etkinlikte 2020 yılı ekran teknolojileri katılımlara aktarılacağı düşünülüyor. Konuyla ilgili olarak OnePlus bir açıklama yapmamış olsada OnePlus’ın 120 Hz yenileme hızına sahip ekran panelleri ile ilgili yeni bilgilerin etkinlik kapsamında paylaşılmacağı düşünülüyor. 

Ekran teknolojilerini yakından takip eden ve kullanıcılara en iyi ekran deneyimini sunmak için son model ekran teknolojilerini akıllı telefonlarına uyarlayan OnePlus’ın OnePlus 7 Pro modelinde 90 Hz ekran tazeleme hızı sunmasının ardından OnePlus 8 ve OnePlus 8 Pro modellerinde de 120 Hz ekran yenileme hızı sunması bekleniyor. 

CES 2020 etkinliğini de boş geçmeyen OnePlus CES 2020 kapsamında OnePlus Concept One akıllı telefonunun duyurusunu gerçekleştirmişti. OnePlus’ın konsept akıllı telefonunun en önemli özelliği ise gizlenebilen kamerası olmuştu. 

OnePlus’ın bu yeni konsept akıllı telefonu opaktan transparana 0.7 saniye içerisinde geçiş yapabiliyor. OnePlus’un bu yeni teknolojiyi şimdilik geliştirmeye devam edeceği açıklanırken, 120 HZ ekran teknolojisine sahip OnePlus 8 ailesinin 2020 yılının ikini çeyreğinde satışa sunulacağı düşünülüyor. OnePlus 8 ailesinin OnePlus 8 Lite, OnePlus 8 ve OnePlus 8 Pro modellerinden oluşması bekleniyor. OnePlus 8 ailesinin özellikleri şimdilik bilinmiyor olsa da modellerde Qualcomm Snapdragon 865 işlemcisinin bulunmasına kesin gözüyle bakılıyor. 

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı