Teknoloji

Oppo Enco Free Kablosuz Kulaklığı Tanıtıldı

Oppo’nun Çin’de düzenlediği etkinlikte AirPods rakibi yeni kablosuz kulaklığı Oppo Enco Free tanıtıldı. İşte Oppo Enco Free hakkında her şey. 

Çinki akıllı telefon üreticisi Oppo’nun bir süredir üzerinde çalıştığı yeni nesil kablosuz kulaklığı Oppo Enco Free tanıtıldı. AirPods kulaklığına benzer bir tasarıma sahip olan Oppo Enco Free kulaklığı ses kalitesiyle dikkat çekecek gibi görünüyor. 

Enco Free Özellikleri

Oppo’nun yeni kablosuz kulaklığı Oppo Enco Free, Apple AirPods tasarımdan benzer bir tasarım ile karşımıza çıkıyor. Şarj kutusunun da AirPods modeline benzediği Enco Free kulaklığı şık tasarıma sahip. 

Şarj kutusu üzerinde yer alan Oppo yazısı Oppo Enco Free kulaklığın tasarım detaylarından sadece birisi. Bu yazının yanında ise şarj kutusunun şarjını görebileceğimiz LED ışığı yer alıyor. LED ışığın yanında ise bir sıfırlama butonu bulunuyor. 

Oppo’nun açıklamasına göre Enco Free kulaklığı stüdyo kalitesinde müzik dinleme deneyimi sunuyor. Yapay zeka destekli gürültü engelleme sistemine sahip olan kulaklıklar ayrıca microphone beamforming teknolojisi ile birlikte geliyor. Bu teknoloji ile birlikte Enco Free sesi karşı tarafa çok daha iyi bir şekilde iletebiliyor. 

Üzerinde dokunma hareketini algılayabilen sensörlerin bulunduğu Enco Free kulaklıklar ayrıca şarj kutusu ile birlikte 25 saate kadar müzik dinlem imkanı sunuyor. 31 mAh kapasiteye sahip bataryalar ile birlikte kulaklıkların her birisi 5 saate kadar müzik dinleme imkanı sunuyor. 

Oppo Enco Free Fiyatı 

Ülkemizde henüz satışa sunulup sunulmayacağı bilinmeyen Oppo Enco Free 100 dolar fiyat etiketi ile satışa sunuldu. 31 aralık tarihinde Çin’de satışa sunulacak olan kulaklığın ilerleyen dönemde ülkemizde de satışa sunulması bekleniyor. 

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı