Teknoloji

OPPO Find X2 Tanıtım Tarihi Belli Oldu

OPPO’nun tasarımıyla çok konuluşacak olan yeni akıllı telefonu OPPO Find X2 modelinin tanıtım tarihi belli oldu. 22 Şubat tarihinde duyurulacak olan model ezberleri bozacak. 

Çinli akıllı telefonu üreticisi OPPO bilindiği gibi geçtiğimiz aylarda ülkemizde de faaliyetlerine başlamıştı. Akıllı telefonlarında farklı tasarımlar kullanan OPPO’nun sıra dışı tasarımlara sahip akıllı telefon serisinden birisi de OPPO Find X serisi olmuştu. Ekrana gömülü ön kamera sistemi ile birlikte gelmesi beklenen OPPO Find X serisinin yeni modeli OPPO Find X2’nin çıkış tarihi belli oldu. 

OPPO Find X2 Özellikleri

Ortaya çıkan bilgilere göre WQHD+ çözünürlükte 120 Hz OLED ekran yenileme özelliğini sunacak olan OPPO Find X2 modeli 22 Şubat tarihinde MWC 2020 etkinliğinde duyurulacak.Ortaya çıkan görsellere göre nasıl bir tasarımla birlikte geleceği şimdilik bilinmeyen modelin kamera sistemi ile ilgili bazı bilgiler biliniyor. Ay’ın evrelerinden ilham alınmış bir kamera sistemi ile birlikte gelmesi beklenen OPPO Find X2 modelinin bu kamerasının hangi özelliklere sahip olacağı şimdilik bilinmiyor. OPPO’nun ülkemizde de satışa sunacağı yeni amiral gemisi OPPO Find X2 modelinin tüm özelliklerini öğrenmek için biraz daha beklememiz gerekecek. 

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı