Teknoloji

OPPO Reno 4 Basın Görselleriyle Gündemde!

Çinli akıllı telefon üreticisi olarak bilinen OPPO son dönemlerde çıkarmış olduğu yeni telefonlarla oldukça dikkat çekmeye devam ediyor. Yeni akıllı telefonu ise OPPO Reno 4 oldu. Bununla birlikte telefonun basın tanıtım görselleri ortaya çıktı. Daha önce telefonun özellikleri hakkında bazı bilgiler ortaya çıkmıştı. Şimdilerde ise resmi tanıtım görselleri ortaya çıktı.

Resmi Tanıtım Görselleri Oldukça Dikkat Çekti

Ortaya çıkan görüntülerde telefonun özelliklerini daha iyi şekilde anlamak mümkün. Telefonun arka kısmında dört adet kamera bulunuyor. Bir adet flaş bulunması da kaliteli görüntüler için oldukça etkileyici bir özellik olarak ifade ediliyor. Telefonun geniş açılı bir telefon olduğu düşünülüyor ancak dördüncü sensör hakkında henüz net bir bilgi gelmedi.

Telefonun ön kısmına bakıldığı zaman ise ekran kenarında bulunan çerçevelerinin çok ince olduğu görülmektedir. Bu durumda ekranın sol üst köşesinde bir damla çentik bulunuyor. Telefonun sağ kısmında güç tuşu yer alırken, sol kısmında ise ses açma ve kapama tuşunun bulunduğu ifade ediliyor.

Telefonun üst kısmında ise bir adet mikrofon girişi bulunuyor. Alt tarafa bakıldığı zaman bir USB girişinin olduğu görülmektedir. Ortaya çıkan görüntülerde tanıtım sırasında 3.5 mm kulaklık girişinin bulunmadığı ifade edildi. Telefonun 5G bağlantı desteği ile birlikte geleceği daha önce dile getirilmişti. Bunun ardından 65 W hızlı şarj desteğinin olduğu ifade edilmişti. Telefon tasarımıyla da son derece ilgi çekecek gibi görünüyor.  

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı