Teknoloji

Oppo Reno Glow Serisi Kamera Odaklı Olarak Piyasaya Sürülecek

Oppo son dönemlerde piyasaya çıkarmış olduğu yeni modelleri ile gündeme gelmeye devam ediyor. Bu sefer yeni modelleri piyasaya sürmeyi hedefliyor. Oppo Reno Glow ismi verilen yeni model ise her bütçeye uygun olması ile dikkat çekiyor. Son zamanlarda pek çok kişi tarafından telefon seçiminde kameranın önemi ön plana çıkıyor. Bu süreç içerisinde uygun fiyatlı telefon modelinin tamamen kamera odaklı olduğu belirtildi.

Oppo Reno Glow Kullanıcıya Ne Sunacak

Orta segmentli bir telefon olması nedeniyle fiyatının her bütçeye hitap etmesi bekleniyor. Oppo tarafından Avrupa Birliği Fikri Mülkiyet Ofisi tarafından gerçekleştirilen yeni görüşmelerin ardından beklenilen tescil belgesinin sonunda alındığı belirtildi. Tescil işlemi için Oppo tarafından yapılan görüşmeler sonucunda İspanyalı Domingo Gallettero firması ile bir anlaşmanın yapıldığı öğrenildi.

Oppo geçtiğimiz yılda aynı firma ile anlaştı. Kullanıcılar telefon seçimleri yaparken genellikle kameranın kaliteli olmasına dikkat ediyorlar. Daha önceki modellerinde ve serilerinde de kamera odaklı bir deneyim hizmeti sunmuştu. Daha önceki sloganı ise ‘karanlıkta parıltı’ olarak ifade edilmişti.

Oppo’nun Reno serisinde kullanılan gece modu özelliği ile karanlıkta kamera çekmek son derece keyifli bir hale gelecek. Kullanıcılar yeni modellerle birlikte daha yüksek çözünürlüklü kameralar ve yenileme hızları ile ekran kullanımından daha fazla verim alabilecekler. Yeni model hakkında çok fazla bilgi bulunmamakla birlikte 5G teknolojisini barındırıp barındırmayacağı ise henüz bilinmiyor.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı