MobilTeknoloji

Oyuncu Telefonu Red Magic 3, Dayanıklılık Testinden Sağlam Çıktı

Yine bir ABD mağduru olan eski popüler telefon üreticisi ZTE’nin alt markası Nubia tarafından piyasaya sürülen oyuncu telefonu Magic 3, sağlamlık testinden başarıyla çıktı. 90 Hz ekran yenileme hızına ve 8K çözünürlüğünde video çekebilen telefonun en çok dikkat çeken özelliği ise bir fana sahip olması.

Evet, doğru duydunuz bu telefonun içerisinde bir fan bulunuyor. Tüm bu özellikler bir araya geldiğinde Red Magic 3’e gerçek bir oyuncu telefonu demememiz için bir engel bulunmuyor. Ancak dahili bir fanın uzun kullanımda nasıl bir performans göstereceği ise hala belirsizliğini koruyor. Fan, bir hava akımı ile çalışacağı için içeride oluşabilecek tozların telefona ne gibi zararlar vereceğini ilerleyen zamanlarda göreceğiz gibi görünüyor.

https://youtu.be/Oh0vyDBxnVg

Birçok farklı akıllı telefon modelinin sağlamlık testlerini yapan JerryRigEverything isimli kanalın bu seferki konuğu ise Red Magic 3 oldu. Ekran noktasında belli bir seviyeye kadar direnç gösteren telefonun parmak izi sensörü çizilmesine rağmen çalışmaya devam etti.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı