Teknoloji

Pdf’yi Excele Çevirme Nasıl Yapılır?

Pdf dosyasını excel’e nasıl dönüştüreceğinizi merak ediyorsunuzdur. Excel tüm iş hayatımızda devamlı olarak kullandığımız popüler bir uygulamadır. Bazen Pdf dosyaları ile gönderilen verilerin excel’e çevrilmesi gerekebilir. Bu tip durumlarda online web sitelerinden yardım alabilirsiniz. Whatsapp üzerinden gönderilmesi imkansız olan excel dosyalarının pdf’e dönüştürülmesi ile gönderimi daha kolay olacaktır.

Gelen pdf dosyasını veri kaybı olmadan tekrar nasıl excel çevireceğinizi detaylı olarak konu içerisinde bulabilirsiniz.

PDF’den Excel’e Dönüştürme

Pdf dosyasını excel’e dönüştürmek için Adobe Acrobat programı ile öncelikle açıyoruz. Sağ tarafta bulunan pdf’i dışarı aktar butonu ile dışa aktarma formatlarından excel’i seçiyor ve kaydediyoruz. İlk yöntem bu diyebiliriz. Peki bu kadar detaylı uğraşmadan nasıl pdf dosyalarını excel’e çevirebiliriz?

Excel dosyalarının veya birçok formattaki dosyaların online çeviri web siteleri ile istediğiniz formata veri kaybı yaşamadan dönüştürmeniz mümkün. Sağladıkları hizmet ile birçok web sitesinin önüne geçen ücretsiz online dönüştürücüler sayesinde dosyalarınızın formalatlarını kolaylıkla değiştirebileceksiniz.

Ücretsiz Online Dosya Dönüştürme Siteleri

Ilovepdf.com web sitesi ücretsiz dosya dönüştürme yönünden en başarılı web sitelerinden birtanesidir. Ücretsiz alt yapısı sayesinde kısıtlamaya bağlı veri kaybı yaşamazsınız.

Smallpdf.com, ücretsiz versiyonlarının yanında ücretli versiyonlarını da yayına almaktadır. Pdf dosyalarını herhangi bir formata dönüştürmek istiyorsanız bu online converter tam aradığınız araç diyebilirim

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı