Teknoloji

Pil Ömründe 2 Günlük Rekor Nokia’dan Gelecek!

Nokia tarihimizde çok önemli bir yere sahip. Özellikle akıllı telefon piyasası çıkmadan önce çok sağlam cihazları ile karşımıza çıkan Nokia, adeta piyasanın lideri konumdaydı. Taki akıllı telefonlar çıktıktan ve meşhur olmaya başladıktan sonra. Ama Nokia güzel hamleler ile geri dönüş yapmayı düşünüyor. Yeni dönüşü de batarya özelliği üzerine olacak.

Nokia özellikle tek şarj ile 2 gün gitmeyi düşünüyor. Bunu da özel bir çaba ile değil yazılımındaki ayrıntılar ile başarmayı istiyor. Bu yüzden de twitter üzerinden kısa videolar paylaşmaya başladı. Yakın zamanda satışa sunacak olan bu yeni cihaz, oldukça farklı ve hızlı bir beklenti ile ön plana çıkarılıyor.

Mısır üzerinde düzenlenen bir etkinlik ile tanıtılan Nokia 2.3 akıllı cihazı, oldukça iddialı bir geri dönüş sergiliyor. Pil ömrü ve estetik kullanımı ile ilgi çeken Nokia, satış konusunda da kendine has bir tarz ve sağlamlık sunuyor.

6.2 inç ekran özelliği geliyor!

2 gb ram özelliğine sahip olan bu cihaz, artırılabilir hafızaya sahip. Bu yüzden de 4 çekirdekli bir çalışma işlemcisine sahip olarak karşımıza çıkıyor. Android 10 güncellemesi ile ilgili sözlerini geniş bir çalışma ile veren Nokia, herkes için daha farklı ve ayrıcalıklı bir seçenek sağlanan bu hizmetler için, çözümleri ön plana çıkarıyoruz.

Telefon ile ilgili fiyatlar da çok uygun. Oldukça ididalı olan fiyat 700 TL sularında satışa sunulacak gibi görünüyor. Tabii hangi ülkede satışa sunulacağı ise net değil. Çünkü satış fiyatı 109 Euro olarak çıkıyor karşımıza.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı