Teknoloji

PlayStation 4 Sahipleri İçin “Hitman -The Complete First Season” Ücretsiz Oldu

Sony’den PlayStation 4 kullanıcıları için sevindirici bir haber geldi. Habere göre Sony düzenlediği kampanya kapsamında PlayStation Store üzerinden Hitman -The Complete First Season oyununa ücretsiz olarak sahip olunabilecek.

Korona virüs süreci boyunca evlerinden çıkmayan oyuncular için pek çok oyun firması çeşitli kampanyalar düzenlenmekte. Sony’de bu furya kapsamında yeni bir kampanya başlattı. Türkiye dahil pek çok yerde geçerli olacak bedava oyun kampanya içeriğinde oyun severlerin çok sevindiği Hitman -The Complete First Season’ı da içeriyor.

Oyun severler tarafından sevinçle karşılanan kampanyanın şu an için ne zamana kadar geçerli olacağı bilinmiyor. Bu sebeple oyuncuların ellerini çabuk tutması gerekiyor. Oyuncular oyunlara PlayStation Store üzerinden sahip olabiliyor.

Gerek oyun gerekse sinema versiyonu herkesin beğenisini kazanan Hitman serisi bir suikastçının hayatını anlatıyor. Oyunda Hitman’a gösterilen insanları tıpkı bir suikastçı gibi sessiz ve sakin bir şekilde ortadan kaldırılması gerekiyor. Hitman oyununun diğer serilerine göre daha uzun ve heyecanlı bir macera sunan Hitman -The Complete First Season,PlayStation kütüphanesi üzerinden ücretsiz bir şekilde alınabiliyor.

Hitman -The Complete First Season Oyununa Ücretsiz Olarak Sahip Olunması İçin Yapılması Gerekenler

Hitman geçtiğimiz Şubat ayında PlayStation Plus abonelerine ücretsiz olarak verilmişti. Eğer hali hazırda devam eden PlayStation Plus aboneliğiniz varsa oyun şu anda kütüphanenizde yer alıyordur. PlayStation Plus aboneliği olmayanlar ise aşağıda vereceğimiz adımları takip edebilir.

  • Öncelikle herhangi bir internet bağlantısı ile PlayStation 4 üzerinden PlayStation Store’a giriş yapmanız gerekiyor.
  • PlayStation Store’a giriş yaptıktan sonra Pac-Man Championship Edition 2 mağazasına erişim sağlamanız gerekiyor.
  • Bu kısımda oyunun fiyatının normal fiyatının yazmadığını ve ücretsiz seçeneğinin bulunduğunu göreceksiniz. Bu kısımda sepete ekle seçeneğine tıklayın.
  • Daha sonrasında herhangi bir bedel ödemeden oyunu kütüphanenize ekleyip oynayabilirsiniz.
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı