Teknoloji

PlayStation İçin Days of Play Kampanyası Başladı

PlayStation İçin Days of Play Kampanyası Başladı

Güney Kore’nin teknoloji devi Sony, her sene düzenlenen Days of Play kampanyasını bu senede düzenliyor. Kampanya kapsamında PlayStation ürünlerinde çok büyük indirimler yapılıyor. 7 Haziran 2019 tarihinden itibaren başlayacak olan kampanyada oyun, konsol ve diğer aksesuar ürünlerinde büyük indirimler oyun severleri bekliyor.

Sony tarafından düzenlenen Days of Play kampanyası 17 Haziran gününe kadar devam edecek. Toplam 11 gün sürecek olan bu etkinlikte kullanıcıları akıl almaz indirimler bekliyor. PlayStation oyunlarının 500 TL bandına kadar ulaştığı bu zamanlarda indirimli fiyattan oyun almak isteyenler için Days of Play büyük bir fırsat.

Days of Play indirimleri başladı

Dün itibariyle başlayan DoP indirimleri en çok yeni PlayStation alacakları sevindiriyor. 2019 yılına özel olarak üretilen Ps4, kampanya kapsamında çok özel fiyatlara sunuluyor. Metalik gövde ve grinin koyu renginin muhteşem yansımasıyla Ps4’e bu kampanya kapsamında 2699 TL‘ye sahip olabileceksiniz. Özel konsolun yanı sıra Ps4 500 GB hafızaya sahip üstelik yanında ekstradan 3 oyun ve 3 aylık da PS Plus paketi ile beraber 2699 TL yerine sadece 1799 TL’ye sahip olabileceksiniz.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı