Teknoloji

Pro Display XDR’a Logitech İmzalı Özel Kamera

Kullanıcıların ihtiyaçlarına yönelik çevre ürünleriyle dikkat çeken Logitech, Apple Pro Display XDR ekranı için özel kamerasını duyurdu. İşte Logitech 4K Pro Magnetic Webcam modelinin özellikleri. 

Apple’ın WWDC 2019 etkinliğinde profesyonel kullanıcılara özel olarak duyurduğu Pro Display XDR ekranı gelişmiş özellikleri ve büyük ekranı ile dikkat çekerken ince çerçevelere ve şık bir tasarıma sahip. Bünyesinde bir kamera bulundurmayan Pro Display XDR ekranının kamera boşluğunu dolduracak özel bir ürün duyuruldu. 

Logitech’in özel olarak geliştirdiği 4K Pro Magnetic Webcam, Apple’ın Pro Display XDR ekranı için özel olarak hazırlanmış ve alüminyum kasaya sahip olan Pro Display XDR modelinin üstüne mıknatıslı tabanı sayesinde oturuyor. Yüksek kalitede 4K Ultra HD görüntü kalitesinde kayıt yapabilen Webcam ayrıca RightLight 3 HDR teknolojisi ile birlikte ters ışıta dahi eşit olarak aydınlatılmış görüntüler sunuyor.

Yüksek görüntü kaydının yanında yüksek ses kaydı da yapabilen 4K Pro Magnetic Webcam, diğer Apple ürünleriyle de tam uyumlu olarak çalışıyor. Ülkemizde satışa sunulup sunulmayacağı bilinmeyen kameranın yurt dışı fiyatı ise 199 dolar olarak açıklandı. 

Pro Display XDR Teknik Detayları

32 inç ekran boyutuna sahip olan Pro Display XDR ekranı 6K ( 6016 x 3384 piksel ) çözünürlük sunuyor. P3 renk gamutuna destek veren ekran fabrikasından tamamen kalibre edilmiş olarak çıkıyor. 1000 nit ekran parlaklığı sunan ve maksimum olarak 1.600 nit parlaklık değerine ulaşabilen ekranın Türkiye fiyatı 35.999 TL seviyesinde. Pro Display XDR’ın nano kaplamalı sürümü 42.999 TL fiyat etiketine sahip. Pro Display XDR’ın ayağı ise 7.199 TL fiyat etiketiyle satışa sunuldu.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı