Teknoloji

PUBG Mobile’ın Miramar Haritası 0.18.0 Güncellemesi İle Yenilenecek!

PUBG oyununun daha gerçekçi versiyonu olarak ilk kez 2017 yılında piyasaya sürülen PUBG Mobile oyunu için yeni güncellemeler yapılmaya devam ediliyor. Oyunun orijinali bozulmadan, oyun geliştiriciler tarafından yeni düzenlemeler yapılıyor. Mobil sürümü üzerinden gerçeğine uygun olarak eklemiş oldukları yeniliklerle birlikte pek çok oyun severin şimdiden çok heyecanlandığı öğrenildi.

Oyun şirketi oyunu sürekli olarak güncel tutmak ve oyun severlerin ilgisini kaybetmemek istiyor. Bu süreçte yeni güncellemeler hakkında önemli çalışmalar yapıldı. PUBG Mobile geliştiricileri tarafından yeni ve büyük bir güncellemenin daha geldiği duyurusu yapıldı.

Oyunun Miramar Haritası Yenilenecek!

Oyun için 0.18.0 koduna sahip olan güncellemesi için düzenlemeler yapıldı. Hem iOS hem de Android platformu için kullanıma sunulmuş oldu. Bu güncellemeyi indirmenin boyutu iOS için 2.2 GB olacakken, Android içinse 1.97 GB büyüklüğünde indirme yapılması bekleniyor.

PUBG efsanesi olarak bilinen ikinci harita olan Miramar içinde bazı yeniliklerin geldiği ifade edildi. Haritada bulunan nehir ve tarihi kalıntı bölgesi içerisinde yeniliklerin yapıldığı öğrenildi. Haritaya bu süreçte yeni yarış pistleri de eklendi. Bunun üzerine oyun oynayanların daha eğlenceli bir deneyim sahibi olmaları için özellikler üzerinde çalışmalar yapılıyor. Oyunda bulunan hızlı araçlardan bir tanesi olan Mirado, yeni harita içerisinde altın renginde yer alacak. Yenilikler arasında otomotik makineler de bulunuyor. Bu makineler üzerinden ağrı kesici ve enerji içeceği temin edilebilecek.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı