Teknoloji

Realme Kullanıcıları İçin Sevindiren Haber Geldi!

Realme kısa bir süre önce resmi olarak Türkiye’de faaliyet göstermeye başlamıştı. Bu süreç içerisinde yeni bir müjde daha paylaşıldı. Realme kullanıcılarını sevindirecek haber sonrasında Android 10 güncellemesinin kullanıcılar ile paylaşılmasına karar verildi. Türkiye’de satışa sunulan Realme XT ve Realme 5 Pro yeni güncellemelerle birlikte kullanıcılara daha iyi bir deneyim sunmayı amaçlıyor.

Yeni Bir Güncelleme Daha Yayınlandı

Realme XT kullanıcılarını yakından ilgilendiren bir karar alındı. Bu süreç içerisinde yeni bir güncellemenin daha yayınlandığı öğrenildi. Bu güncellemenin sonucunda Nisan ayında tasarlanan yamalar cihazlarda kullanıma sunulmuş oldu. Üçüncü taraf uygulamalar için ortaya çıkabilecek ses kalitesi bu süreç içerisinde yeniden optimize edilmiş oldu. Bir süredir telefonlarda çalar saatin otomatik olarak kapanmasına neden olan bir sorun vardı. Bu sorun kısa süre içerisinde yeni güncelleme ile birlikte ortadan kaldırılmış oldu.

Realme 5 Pro için yayınlanan güncelleme ise aslında aynı güncelleme noktalarından oluşuyor. Nisan ayı için güvenlik yamaları cihazlarla buluşturulmuş oldu. Çalar saat noktasında ortaya çıkan sorun bu güncelleme ile birlikte giderilmiş oldu. Bunun yanı sıra DocVault özelliği de geldi. Bu özellik ehliyet ve kimlik kartı gibi resmi evrakların dijital ortama taşınabilmesini sağlıyor. Bu özellik şimdilerde sadece Hindistan’da bulunan kullanıcılar için sunulmuş durumda. 2999 liralık fiyat etiketi ile birlikte Türkiye’de satışa sunulduğu açıklanmıştı. Yeni güncellemeler kullanıcıları oldukça etkilemiş gibi görünüyor.  

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı