Teknoloji

Realme Watch Akıllı Saatin Heyecanla Beklenen Özellikleri Ortaya Çıktı!

Realme, yaptığı çalışmalarla birlikte Türkiye’de resmi olarak yer alan markalardan birisi oldu. Son dönemlerde teknoloji şirketinin akıllı saatler üzerinde önemli çalışmaların yapıldığı ifade edilmişti. Heyecanla beklenen sonuçlar için Realme Watch ismi ortaya kondu. Bir süre sonra tanıtımının yapılması beklenen akıllı saatin detayları ortaya çıkmaya başladı. Heyecanla beklenen akıllı saatin Türkiye’ye de gelmesi bekleniyor.

Realme son dönemlerde Türkiye pazarında yeni modelleriyle yer almaya başladı. Yeni akıllı telefon modelleri kısa süre içerisinde oldukça dikkat çekmişti. Geçtiğimiz haftalarda büyük teknoloji markalarına rakip olacak bir akıllı bileklik tanıtımı yapmıştı. Giyilebilir ürünlere bu süreç içerisinde bir yenisinin daha eklenmesi bekleniyor.

Realme Watch Özellikleri Son Derece Dikkat Çekti

Yeni bir akıllı saat modeli ile gelen şirketin, çalıştığı Realme Watch bu süreçte bir sızıntı yaşadı. Görsellerine bakıldığı zaman son derece basit bir model olduğu düşünülüyor. Ancak özellikleriyle daha fazlası olduğu belirlendi.

Akıllı saatin ön yüzünde dev bir çerçeve görülüyor. Akıllı saat şimdiden 4 farklı renk ile piyasaya sürülecek. İlerleyen dönemlerde renk seçeneğinin artırılabileceği düşülüyor. Akıllı saat içerisinde optik nabız sensörü bulunuyor. Ekranı 1,4 inç olarak belirlenirken ekran pikseli ise 320*320 LCD ekran üzerinde kurulmuş. Uzun bir pil ömrü olduğu söylenen akıllı saatlerin 7 günlük bir pil ömrünün olduğu belirlendi.

Akıllı saat IP68 sertifikasını da bünyesinde barındırıyor. Firmanın kendine özel bir işletim sistemi bulunuyor. Yeni geliştirilen pek çok saat arayüzünün de bulunması yeni modeller için oldukça heyecan verici olacak değerlendiriliyor. Henüz ne zaman piyasaya çıkacağı bilinmemesine rağmen fiyatının yüksek olması beklenmiyor.  

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı