Teknoloji

Realme X3 SuperZoom Özel Yakınlaştırma Özelliği İle O Tarihte Tanıtılacak!

Realme tarafından tasarlanan ve yakın zamanda tanıtılması beklenen yeni modeli X3 SuperZoom son zamanlarda çok konuşulmuştu. Realme’nin amiral gemilerini batıracağı söylenen yeni modelin heyecanla beklenen tanıtım tarihinin açıklandığı belirlendi. Şirket tarafından konu hakkında bir açıklama yapıldı. Telefonun tanıtımının resmen 26 Mayıs tarihinde yapılması bekleniyor.

Kamera kullanmayı seven ve fotoğraf çekmekten hoşlanan kullanıcılar için telefonun yakınlaştırma özelliğinin bulunması özellikle pek çok kişiyi heyecanlandırmaya başladı. Bu konuda özelliğine daha iyi bir şekilde vurgu yapabilmek için şirket tarafından telefonla çekilen bir samanyolu fotoğrafı paylaşılmıştı. Bu fotoğraf aslında telefonun kamerasını ve kalitesini bir kez daha gözler önüne serdi.

Güçlü İşlemci Özelliği İle Dikkat Çekecek

Telefonun 60x kadar zoom özelliğinin bulunduğu belirtildi. Bu yakınlaşmaya rağmen kaliteli çekimler yapmaya devam ediyor. Telefonun en son nesil donanım birimlerinden oluşması bekleniyor. Kamerasında yakınlaşmak için 13 megapiksel boyutunda bir lensin bulunması beleniyor.

Cihaz hakkında şu zamana kadar oldukça sınırlı bilgiler kullanılmış. Ancak tanıtımı ile birlikte oldukça etkileyici yeni bilgilerin gündeme gelmesi bekleniyor. İşlemci olarak son zamanların en etkileyici işlemcilerinden birisi olan Snapdragon 855+ kullanılması bekleniyor. Akıllı telefonlarda 12 GB RAM ile birlikte 256 GB depolama alanının bulunması bekleniyor. 30 W gücünde bir hızlı şarj desteğinin olduğu da gelen bilgiler arasında yer alıyor. Telefonun ana kamerasının ise 64 megapiksel boyutunda olduğu ifade edildi.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı