MobilTeknoloji

Realme X3 SuperZoom’un Özellikleri Açıklandı!

Realme firmasının çok yakında çıkaracak olduğu amiral gemisi katili telefonlar arasına girecek olan X3 SuperZoom cihazının batarya ve hızlı şarj özellikleri öğrenildi.Edinilen bilgilere göre telefonda 4200 mAh batarya yer alıyor.Bunun yanında cihaz 30 W hızlı şarj tarafından desteklenecek.

Çin merkezli akıllı telefon üreticisi olan Realme firması, Realme X3 SuperZoom adında yeni bir akıllı telefonu piyasaya sürme hazırlıklarını yapıyor.Adında belirtilen zoom kelimesi ile anlaşılacağı gibi telefon kamera ve yakınlaştırma özellikleriyle öne çıkacak gibi duruyor.Donanım yönünden günümüzde bulunan amiral gemilerine rakip olabilir.

Yüksek donanım özellikleri ile karşımıza çıkmakta olan cihaz, Qualcomm Snapdragon 855+ yonga seti ile birlikte kullanıcılarla buluşacak.Realme’nin Qualcomm’un en yeni yonga seti Snapdragon 865’i seçmesinin nedeni ise her bütçeye uygun bir telefon satmak istemesi olduğu düşünülüyor.

Batarya ve Şarj Performansı Kullanıcılarını Oldukça Memnun Edecek.

Edinilen bilgilere göre Realme, müşterilerinin X3 SuperZoom X3’ü tercih etmesini sağlamak amacı ile telefona uzun ömürlü bir batarya ve hızlı şarj teknolojisi yerleştirmiş.4.200 mAh’lik bataryadan güç alacağı söylenen telefonun, Oppo’nun VOOC teknolojisine sahip olan 30 W hızlı şarj desteğiyle piyasaya çıkacak.

Realme’nin ilerleyen günlerde piyasaya çıkarmayı düşündüğü X3 SuperZoom, Bluetooth 5.1 ile geleceği tahmin edilirken, 12 GB RAM kapasitesi ile özellikle uygulama kapatmaktan hoşlanmayan kullanıcıları oldukça memnun edecek gibi gözüküyor.Realme’nin yeni cihazı hakkında edinilen bilgiler sadece bu kadar.

Telefonda 5G’nin bulunup bulunmadığı şu an için açıklanmadı, fakat öğrenilen özellikleriyle bile çok güçlü bir cihaz olduğu düşünülen X3 SuperZoom’un günümüzde bulunan amiral gemilerine göre daha iddialı olması beklenmektedir.

 Android 10 işletim sistemiyle piyasaya çıkması beklenen telefonun en çok merak edilen özellikleri arasında kameralar bulunuyor.Yüksek zoom özelliklerinin olduğu düşünülen telefonda dörtlü arka kamera kurulumunun olduğu söylentiler arasında yer alıyor.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı