Teknoloji

Realme Yeni Powerbank Modellerini Tanıttı

Çinli teknoloji şirketi Realme ürün gamını genişletmeye devam ediyor. Realme şimdi de yeni Powerbank modellerini duyurdu.

Realme’nin yeni powerbank ürünü tanıtıldı. Uygun fiyatlı akıllı telefon modelleriyle adından söz ettirmeyi başaran Realme’nin yen powerbank modeli şarj hızıyla dikkat çekiyor.

Geçtiğimiz aylarda ülkemizde de faaliyet göstermeye başlayan Realme yeni ürünlerinin duyurusunu yapmaya devam ediyor. İki farklı powerbank modelini tanıtan Realme’nin yeni powerbank modelleri, hız konusunda dikkat çekiyor. Dart ve Power Bank 2 olarak isimlendirilen modellerin ikisi de 10.000 mAh kapasiteye sahip. Dart olarak isimlendirilen modelin şarj olma ve bir cihazı şarj etme hızı ise bir amiral gemi modeli hızında.

Realme Dart powerbank modeli 30W şarj hızına sahip. Realme’nin yeni powerband modelinin bu şarj hızı pek çok akıllı telefon modelinin şarj hızına göre yüksek olarak göze çarpıyor. Diğer powerbank modeli olan Power Bank 2 modeli ise 18W şarj hızına sahip.

Realme Power Bank 2 modelinin şarj etme ve şarj olma hızı ise 18W olarak duyuruldu. Aynı anda iki farklı cihazı şarj edebilen Realme Power Bank 2 modelinin fiyatı ise 13 dolar olarak açıklandı. Realme Dart Powerbank modelinin fiyatı ise şimdilik duyurulmadı. Realme’nin yeni powerbank ürünlerinin kısa süre içerisinde ülkemizde de satışa sunulacağı düşünülüyor.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı