Teknoloji

Redmi Buds Air Neo’nun Merak Edilen Teknik Özellikleri Sızdırıldı!

Realme son dönemlerde uygun fiyatlı ürünleri ve kalitesi ile ön plana çıkmaya başladı. Ürünleri teknoloji meraklıların ilgisini çekmeye devam ederken şimdilerde gerçek ve tam bir kablosuz kulaklık çıkarmaya hazırlandığı öğrenildi. Bu süreç içerisinde hazırlığı yapılan Realme Buds Air Neo kulaklığın bazı teknik özellikleri piyasaya sızdırılmaya başlandı.

Yeni Kulaklığın Teknik Özellikleri Ortaya Çıktı

Son yıllarda kablosuz kulaklıklar son derece popüler hale gelmeye başladı. Firmada bu süreç içerisinde akıllı kablosuz kulaklıklar için harekete geçti. Özellikle bu akımı ilk olarak Apple’ın başlatmasının ardından pek çok teknoloji üreticisinin harekete geçtiği belirlendi. Realme’de bu süreçte yeni serisi olan Air Buds Neo kulaklığı ile bu Pazar içerisine girmeye ve rekabete başlamaya hazırlanıyor.

Sızdırılan son bilgiler ışığında yeni kulaklıklarda 17 saat kesintisiz şarj süresinin olduğu ifade ediliyor. Modellerin içerisinde R1 çipinin de yer alması bekleniyor. Bu süreç içerisinde modelin Bluetooth 5.0 özelliği ile birlikte piyasaya çıkarılması bekleniyor.

Kulaklık içerisinde bir mod olarak ifade edilen Game Mode açık olduğu müddetçe ortaya çıkan gecikmelerin yüzde 51 oranında düşürülmesi bekleniyor. Son dönemlerde sızan bu bilgiler yeni model kablosuz kulaklık hakkında fikir vermeye başladı. Cihazın bu süreçte yapılan tasarlamalara göre Mikro USB portu ile gelmesi bekleniyor. Cihazın herhangi bir kablolu şarj sisteminin bulunmayacağının altı çizildi.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı