Teknoloji

Redmi Orta Segmentli K30i 5G Telefonunu Tanıttı

Redmi K30i 5G hakkında pek çok söylenti ortaya atılmıştı. Bunlarla birlikte iddiaları netleştirecek gerçek sonunda ortaya çıktı. Redmi K30i tanıtımının yapılması ile birlikte resmen satışa sunulmuş oldu. Telefonun tasarımının bir önceki çıkarılan model olan K30 ile aynı olduğu belirlendi.

Akıllı telefonun en dikkat çeken ayrıntısının ise 120 Hz yenileme hızına sahip olması olarak ifade edildi. Telefonun 6.5 FHD+ IPS LCD ekranının bulunduğu açıklandı. Telefonun ana kamerası ise 48 MP büyüklüğüne sahip.

Telefon Hakkındaki Tüm detaylar Kesinleşti

Çinli teknoloji üreticisi olan dev şirketler arasında sayılan Xiaomi’nin alt markası olarak ifade edilen Resmi uzun zamandır K30i 5G modeli üzerinde çalışmalar yapıyordu. Sonunda bu çalışmaların sonuç verdiği ifade edildi. Telefonun sağ üst kısmında bulunan kapsülü andıran delik içerisinde 20 megapiksel ve artı olarak 2 megapiksel olmak üzere iki adet kamerasının bulunduğu belirlendi. Bu kamera selfie çekimleri için eşsiz bir deneyim sunacak. Telefonun arka kamerası ise farklı kamera kombinasyonlarından oluşuyor. Bu süreçte ana kameranın 48 MP olduğu belirlendi.

Telefonun 128 GB + 6 GB RAM depolama alanı bulunuyor. Telefonun satış tarihinin ise 2 Haziran olduğu belirlendi. Bu süreçte beyaz, mor, mavi ve kırmızı renkleri ile birlikte piyasaya sürülmesi bekleniyor. Cihazın fiyatı ise 280 dolar yani yaklaşık olarak 1.906 lira olarak belirlenmiş durumda.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı