Teknoloji

Reklam İçin Çöllere Düşen Apple’dan Yeni Çalışma!

Yeni kamerası ve yeni nesil telefon teknolojisi ile oldukça iddialı girişler yapan Apple, yeni çalışmasını yayınladı. Suudi Çöl sürücüleri için önemli bir başlık çıkaran Apple, iPhone 11 tanıtımı için çöllere düşmeye aday!

Büyük duyurular ve beklentilerle tanıtılan yeni iPhone 11, herkes için farklı bir deneyim sunma peşinde. Bu yüzden de insanların isteklerine özel bir yaklaşım getiriyor ve hızlı çalışmaları ile ön plana çıkmamızı sağlıyor. Yapılacak olan yenilikler ve fırsatlar hepimiz için bir denge ve beklenti yaratıyor ve bu sayede de çok daha fazla insana ulaşmış oluyoruz.

Apple, ‘Shot on iPhone’ serisinde yeni bir reklam paylaştı ve iPhone 11 Pro’nun çekim kalitesini ve kamera yeteneklerini bir kez daha ortaya koydu. Önceki reklamda John Wick’in yönetmeni David Leitch kartopu savaşı temalı çarpıcı çekimler yapmıştı ve teknoloji devi şimdi de Suudi Arabistan çöllerinde geçen tam tersi bir reklamla karşımıza çıktı.

Büyük bir ilgi ile takip edilen iPhone modelleri, herkese dair bir seçenek ve fırsat sunmak üzere bu çalışmaları ön plana çıkarıyor. Geç kalmayın ve sizler de siteye dair geniş içerikli bir bilgi sunun ve ayrıntıları da bu aşamalarda organize etmeye başlayın. Daha fazla zaman kaybetmeyin ve kendinizle ilgili seçimleri de buradan kullanmaya başlayın.

iPhone 11 Pro ile güçlü kamera sistemi üzerinden çalışma yapan marka, bu konuya dair aktif bir yenilik sunuyor ve karşınızda yer alan çözümleri ön plana çıkarıyor. Bakalım nasıl bir reklam seçimi sunulacak daha fazla.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı