Sosyal MedyaTeknoloji

Reply Uzantısı Potansiyel Müşteri Tespit Ediyor!


LinkedIn’de bulunan potansiyel müşterilerin, e-posta adresine erişebilen Reply, onlara otomatik mesajlar gönderebilmenize olanak sağlıyor.

E-posta pazarlama platformu haline gelen Reply.io’nun Chrome uzantılarından biri olan Reply, Linkedln kullanıcılarına e-posta adreslerini bulma hususunda olanak tanıyor.

Genellikle iş hayatında yeni bağlantılar kullanılabilen Linkedln, çok fazla kurum tarafından potansiyel müşteri bulmak için işe yaramaktadır. İşte bu noktada Reply devreye girmektedir.

Linkedln üzerinde bulunan potansiyel müşterilere, tanıtımlarda bulunmak ve gerçek müşterilere dönüştürmek için Reply’dan faydalanabilmektesiniz.

Linkedln’deki potansiyel müşteriler, e-posta adreslerine erişebilen Reply, onlara Linkedln’den veya e posta adresleri üzerinden otomatik olarak mesajlar göndermenize olanak sağlıyor.

Bu şekilde ilk etapta yeni potansiyel müşterilere erişmenize, otomatize edilen kampanyalar ile satışlarınızı arttırmanıza yardımcı olmaktadır.

Bir yandan da Reply’ın ürününüzü satın alma ihtimali yüksek olan yeni potansiyel müşterileri tanımlayabildiğini belirtelim.Reply, özellikle bu kişilere Zoom toplantı talebi de gönderebiliyor.

Reply’ı kullanımında, satış süreçlerinizi bir görev akışına dönüştürerek tüm süreçleri otomatize edebildiğinizi de belirtmekte fayda var.

Reply’ın kullanımı ise çok kolay. Bunun için Reply Chrome uzantısını kurarak LinkedIn’e bağlanmanız yeterli.Ancak uzantıyı kullanabilmeniz için Reply.io’da yeni bir hesap oluşturmanız gerektiğini belirtmekte fayda var.
İlk başta 14 günlük ücretsiz deneme sürümü sunan Reply, başlangıçta yeni bir kredi kartı bilgisi talep etmiyor.

E-posta gönderimi için ise e-posta adresinizi platforma bağlamanız gerekmekte.Bu bağlantı sayesinde özellikle Gmail’de bulunan kişilerinizi de kolayca platform üzerinden yönetebiliyorsunuz.Aynı durumda CRM sisteminizi de Reply’a entegre edebilmeniz mümkün hale geldiği belirtiliyor.

Bu arada eğer veri güvenliğine önem veriyorsanız, Reply’ı kullanmaktan çekinebilirsiniz.Şirket e-postanız üzerinden platforma kayıt olurken, telefon numaranız, çalıştığınız şirketin büyüklüğü ve e-postalarınıza erişerek onları okuma izni gibi pek çok kişisel veri talep ediliyor.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı