Teknoloji

Samsung 230 Bin Liralık Yarışma Düzenliyor

Samsung 230 Bin Liralık Yarışma Düzenliyor

Yıllardır düzenlediği yarışmalarla adından sıkça söz ettiren Samsung, yeni bir yarışma fikriyle kullanıcılarının karşısına çıkıyor. Samsung, 2017 yılında Deezen dergisi ile beraber düzenlediği QLED TV tasarım yarışması ile o dönem adından epey söz ettirmişti. Bu yılda Samsung ve Deezen dergisi tekrar bir araya gelerek yeni bir konseptle kullanıcılarının karşısına çıkıyor. Mobil cihazlar ve giyilebilir ürünleri hedef alan bu ikili, böylelikle yeni yarışmanın konseptini de belirlemiş oldu.

Samsung tarafından düzenlenen yarışmanın ödülü tam 230 bin TL

Samsung tarafından yarışmaya katılacaklara tek bir tavsiye sunuldu. Yarışmaya katılacaklar kişilerin aksesuar tasarımını son derece güzel yapmalı ve kullanıcı deneyimini arttırmalı. Yarışma kapsamında telefon, saat, kulaklık ve tablet kılıfları tasarımları kabul ediliyor. Aynı zamanda tüm bunların haricinde hazırlayacağınız duvar kağıtları da yarışmaya dahil edilecek.

Deezen dergisi ve Samsung her kategoriden toplam beş kişiyi ve tasarımını seçecek. Seçilen bu kişiler sunum yapmak üzere Londra’ya çağrılacak ve jüri de burada üç kazananı belirleyecek.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı