Teknoloji

Samsung Galaxy A20s Kullanıcıları İçin Sevindirici Haber

Samsung’dan Galaxy A20s kullanıcıları tarafından uzun süredir beklenen sevindirici haber geldi. Yapılan açıklamaya göre Samsung Galaxy A20s kullanıcılarının beklediği Android 10 güncellemesine yayınlandı.

Güncelleme güvenlik yamasının yanı sıra pek çok yeni özelliği de içerisinde barındırıyor. Yaklaşık 1.3 GB değerinde bir büyüklüğe sahip olan güncelleme, son derece büyük olduğu için indirilirken Wi-Fi bağlantısıyla indirilmesi gerektiğine dair bir uyarı alınmasına sebep oluyor. Güncellemenizi kontrol etmek için telefonunuzun ayarlar kısmında güncelleme girip güncellemenin telefonunuza gelip gelmediğini kontrol edebilirsiniz. Eğer güncelleme henüz telefonunuza gelmediyse biraz daha beklemeniz gerekiyor.

Samsung Galaxy A20s Yeni Ara Yüze Kavuşacak

Galaxy A20s yeni güncelleme ile birlikte UI 20 yükseltmesine kavuşacak. Bu yükseltmenin en önemli özelliği karanlık ve modern bir ara yüz seçeneğinin bulunması. Bu ara yüz kullanıcılara geniş metin ve renk ayarları imkanı sunuyor. Güncelleme kapsamında gelecek diğer yeni özellikler ise şöyle;

  • Yeni güncelleme ile birlikte ekrandaki boş kısımların değerlendirilebilmesi için farklı kombinasyonlarda başlık ve tuş düzenleri gelecek.
  • Daha eğlenceli bir kullanım imkanı sunan Android 10 güncellemesi kapsamında yeni navigasyon hareketleri de eklendi.
  • Güncelleme kapsamındaki bir başka yenilik ise kullanıcıların minimum parmak hareketiyle menüler arasında daha rahat gezebilecek olması.
  • Android 10 güncellemesi kapsamında Galaxy A20s kullanıcıları artık ekran kapalı iken bile parmak izlerini okutabilecekler.
  • Pil kullanımı gösterge ekranında da yenilikler getiren Android 10 güncellemesi sayesinde pil kullanım ekranında daha ayrıntılı bilgiler yer alacak.

Galaxy A20s’in yurt dışı fiyatı 1125 lirayı bulurken yurt içi fiyatının ise 1699 lira olduğunu belirtelim.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı