Teknoloji

Samsung Galaxy A31 ve A41 Hakkında İlk Bilgiler

Samsung’un çok sevilen akıllı telefon serilerinin başında gelen Galaxy A serisinin yeni üyeleri Galaxy A31 ve Galaxy A41 modelleri hakkında ilk bilgiler gelmeye başladı. İşte Galaxy A31 ve Galaxy A41 modelleri hakkında ilk bilgiler. 

Geçtiğimiz yıl duyurduğu Galaxy A serisi akıllı telefonlarla adından söz ettirmeyi başaran Samsung 2020 yılına da hızlı bir başlangıç yapmıştı. Geçtiğimiz Aralık ayında Galaxy A51 ve Galaxy A71 modellerini duyuran Samsung kısa bir süre içerisinde Galaxy A 2020 ailesinin yeni modelleri olacak olan Galaxy A31 ve Galaxy A41 modellerini duyurmaya hazırlanıyor. Samsung’un şimdilik ne zaman duyuracağı bilinmeyen Galaxy A31 ve Galaxy A41 modelleri hakkında ilk bilgiler ise şöyle. 

Galaxy A31 ve Galaxy A41 Özellikleri

Galaxy A31 modelinin ekran boyutu ve işlemci özellikleri şimdilik bilinmezken, Galaxy A31 modelinin arkasında 48 megapiksel çözünürlüğünde ana kamera ve 5 megapiksel çözünürlüğünde makro kameraya sahip olacak. Samsung’un geçtiğimiz yıl duyurduğu Galaxy A30 modelinin arka kamerası 16 megapiksel çözünürlüğünde kameraya ek olarak 5 megapiksel çözünürlüğünde ikinci bir kameradan oluşuyordu. Samsung Galaxy A31 modelinin batarya kapasitesi ise 5.000 mAh kapasiteli olacak. 

Samsung Galaxy A41 modeli ise arkasında 48 megapiksel çözünürlüğe sahip olacakken Galaxy A41 modelinin diğer kameralarının özellikleri ise şimdilik bilinmiyor. Galaxy A41 modelinin ön kamerası ise 25 megapiksel çözünürlüğünde olacak. Samsung’un yeni akıllı telefonlarının diğer özelliklerinin ilerleyen günlerde belli olması bekleniyor. 

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı