Teknoloji

Samsung Galaxy Fold 2’nin Fiyatı Netleşmeye Başladı

Samsung Galaxy Fold 2’nin geçen hafta netlik kazanan donanım özelliklerinden sonra fiyatı da yavaş yavaş netleşmeye başladı.

Samsung 20 Şubat günü düzenlediği tanıtım gecesinde Galaxy S10 ve Galaxy Fold’u tanıtmıştı. Böylece dikkatleri üzerine çeken Samsung katlanabilir telefonların geleceğine ne kadar güvenle baktığını göstermişti. Samsung ürettiği katlanabilir akıllı telefonlarda her ne kadar bazı sorunlar yaşasa da bu sorunları kısa bir zamanda aşmayı ve katlanabilir akıllı telefon üretiminde önde gelen firmalardan biri olmayı planlıyor.

Samsung Galaxy Fold 2’nin Özellikleri

Geçtiğimiz günlerde sızdırılan Galaxy Fold 2’nin özelliklerinin şöyle olması bekleniyor;

  • Samsung Galaxy Fold 2 60 Hz OLED ekrana sahip olacak. Ekran büyüklüğü 6,23 inç olacak Galaxy Fold 2 2267×819 piksel çözünürlüğe sahip olacak. Telefonun içindeki katlanabilir ekran ise 7,59 inç büyüklüğüne ve 2213×1689 piksel çözünürlüğe 120 Hz OLED panele sahip olacak.
  • Samsung Galaxy Fold 2 tıpkı Note serisi gibi gövdeye entegre edilmiş S Pen kalemle birlikte satışa sunulacak.
  • Samsung Galaxy Fold 2 5G desteği ile birlikte gelecek.
  • Samsung, Galaxy Fold modelinde olduğu gibi Galaxy Fold 2 modelinde de ekrana gömülü kamera sensörleri kullanmayı düşündü. Ancak ilk katlanabilir telefonunda yaşadığı sorunları tekrar yaşamak istemeyen Samsung bu teknolojiyi henüz kullanmayı düşünmüyor.
  • Kamere tarafında ise iddialı olmayı planlayan Samsung, Galaxy Fold 2 modelinde 108 megapiksellik bir kamera kullanmayı planlıyor.

Samsung Galaxy Fold 2 Ne Kadar Olacak?

İlk aşamada gelen bilgilere göre 1600 dolar olması beklenen Galaxy Fold 2’nin 1.780 ile 1.980 dolar arasında bir fiyata sahip olmasına kesin gözle bakılıyor. Son olarak gelen kesin bilgilere göre ise telefonun tam fiyatının 1880 dolar olması bekleniyor.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı