Teknoloji

Samsung Galaxy İçin Onuncu Yıl Paketi Hazırlıyor

Güney Koreli teknoloji devi Samsung Galaxy markasının 10. Yılı için özel bir paket hazırladığını duyurdu. İşte o paketin içindekiler. 

Teknoloji devi Samsung Galaxy 10th Anniversary Premium Package adında sınırlı sayıda özel bir paket hazırlıyor. Paketin içeriğinde Samsung Galaxy Note 10, Galaxy Watch Active ve Galaxy Buds ürünleri bulunacak. 

Google’ın Android işletim sisteminin kullanıcılar tarafından kabul görmesinin en önemli mimarlarından birisi olan Samsung Android cephesinde her yıl her bütçeye uygun akıllı telefonlarla kullanıcıların karşısına çıkıyordu. Üst segment akıllı telefonların bulunduğu Galaxy S serisi sonrasında Samsung ailesi pek çok akıllı telefon modelinin bulunduğu bir aile olmuştu. 10. yılını geride bırakan Samsung Galaxy ailesi için özel bir paket hazırlandı. 

Galaxy 10th Anniversary Premium Package Neler Sunuyor

Samsung’un Galaxy 10th Anniversary Premium Package adını verdiği özel pakette bazı Samsung marka cihazlar ve aksesuarlar yer alıyor. Paket bazı ülkelerde ve ülkelere özel fiyatlarla satışa sunulacak. 

Galaxy 10th Anniversary Premium Package paketinin ana öğreti Samsung Galaxy Note 10 akıllı telefon olacak. Paket içerisinde ayrıca Note 10 modeli için kılıf eklenmiş. Paketin giyilebilir teknoloji tarafında Galaxy Watch Active saati bulunuyor. Samsung ayrıca iki hediye kayışı da pakete ekliyor. Diğer bir hediye ise Galaxy Buds ürünü oluyor. 

Samsung’un en iyi cihazlarından oluşan Galaxy 10th Anniversary Premium Package kasım ayı bitmeden raflardaki yerini alacak. Ülkemizde de satışa sunulması beklenen paketin 1100 dolar ile 1200 dolar arasında fiyat etiketine sahip olması bekleniyor. 

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı