Teknoloji

Samsung Galaxy M31 Kamera Detayları Belli Oldu

Samsung’un önümüzdeki günlerde tanıtmaya hazırlandığı Galaxy M31 modeli ile ilgili yeni bilgiler ortaya çıkmaya başladı. İşte Galaxy M31 modelinde kullanılacak olan kamera sistemi.

Samsung’un orta segment yeni akıllı telefonu olacak olan Galaxy M31 modelinin özellikleri netleşmeye başladı. Galaxy M31 modeline ait olduğu iddia edilen kamera modülü ortaya çıktı. Ortaya çıkan kamera modülü henüz doğrulanmamış olsa da bu kameranın beş delikli bir tasarıma sahip olduğu görülüyor. Bu tasarımda dört kamera ve bir flaş yer alacağı düşünülüyor. Galaxy M31 modelinin ortaya çıkan bu kamera modülü ile birlikte “L” şeklinde bir kamera tasarımı kullanacağı gösteriliyor. 

Samsung Galaxy M31 modelinin diğer özelliklerinde ise modelin işlemcisinin Samsung Exynos 9611 ya da Snapdragon 665 AIE olabileceği düşünülüyor. 6 GB RAM kapasitesine sahip olması beklenen Galaxy M31 modelinin ana kamerasının ise 48 megapiksel çözünürlüğüne sahip olan bir kamera olacağı düşünülüyor. Samsung’un yeni akıllı telefonu Galaxy M31 modelinin yanında Galaxy M11, Galaxy M21 ve Galaxy M41 modellerinin de 2020 yılının ilk çeyreğinde tanıtılması bekleniyor. 

Galaxy M31 Modeli Geekbench Testinde Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy M31 modeli Geekbench performans testi üzerinde SM-M315F model numarası ile ortaya çıkmıştı. Geekbench’te yer alan bilgilere göre M31 modeli tek çekirdek testinde 348 puan alırken, çoklu çekirdek testinde ise 1.214 puan alıyor. Galaxy M31 modelinin özellikleri tam olarak bilinmiyor olsa da modelin ilerleyen günlerde tanıtılması bekleniyor. 

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı