Teknoloji

Samsung Galaxy M41 Devasa Bataryasıyla Teknoloji Severleri Şaşırttı!

Güney Koreli teknoloji üreticisi olan Samsung yapmış olduğu bazı ürün ve üretimleri ile şaşkınlığa neden oluyor. Geçtiğimiz yıl çıkarmış olduğu Galaxy M40 cihazı ile kısa süreli bir şaşkınlığa neden olmuştu. Cihazın detaylarına bakıldığı zaman M serisi olan diğer cihazlardan bazı farklarının olduğu ortaya çıkmıştı. Cihazın işlemcisinde Snapdragon 675 yonga setinin kullanıldığı açıklanmıştı. Diğer M serisi olan cihazlara bakıldığı zaman ise Exynos 7904 SoC seti kullanılmıştı.

Yine M40 için ekran özelliklerinin farklılık göstermesi dikkatlerden kaçmamıştı. Bu durumda TFT LCD panel kullanılması teknoloji severler için bir değişiklik olarak ifade edilmişti.

M41 Devasa Bataryasıyla Yine Şaşırttı!

Samsung bu süreçte Galaxy M41 modelini iptal edeceği yönünde bazı sinyaller vermişti. Bunun ardından modelin iptal olmadığı çok sonradan ortaya çıkmış oldu. Yeni model hakkında son günlerde bazı görseller gündeme gelmeye başladı. Görsellerde en çok dikkat çeken detaylardan birisi ise devasa büyüklükteki bataryası oldu.

6.800 mAh değerinde olan batarya kapasitesi cihazın en büyük bataryaya sahip olan parçalardan birisi olmasını da sağlıyor. Samsung tarafından çeşitli görüşler gündeme taşındı. Pazar içerisinde 7.000 mAh olarak tanıtma ihtimalinin de bulunduğu ifade edildi.

Dev bataryalı olan telefonun ne zaman çıkış yapacağı ise merak konusu oldu. Henüz tarihler konusunda bir açıklama yapılmadı. Ancak telefonun özellikleri ve görüntüsü hakkında bazı sitelerde haberlerin çıkması piyasaya çıkış tarihinin yaklaştığı yönünde yorumlanmaya başladı.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı