MobilTeknoloji

Samsung Galaxy Note 20 Serisinin Çok Merak Edilen Ekranı Hakkında Yeni Detaylar Ortaya Çıktı

Samsung tarafından uzun zamandır Galaxy Note 20 serisi üzerinde çalışmaların devam ettiği ifade ediliyordu. Bunun üzerine yakın kaynaklar tarafından elde edilen bilgilere göre seri içerisinde Ultra modelinin yer almayacağı belirtildi. Yeni seri hakkında bilgiler netleşmeye başladı. Yeni seride iki farklı modelin bulunması bekleniyor. Bu modeller Galaxy Note 20 ve Galaxy Note 20 Plus olarak belirlendi.

Telefon Ekranları Hakkında Merak Edilen Bilgiler Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy Note 20 modelinin 6,42 inç boyutunda 2345*1084 piksel PPI 120 Hz bir AMOLED ekrana sahip olması bekleniyor.

Samsung Galaxy Note 20 Plus modelinde ise ekran boyutu 6,87 inç olarak belirlendi. Ekranı 3096*1444 piksel olarak 497 PPI 120 Hz bir AMOLED ekran üzerine kurulmuş olacak. Telefon modelleri şirketin amiral gemisi olarak ifade ediliyor. İşlemci olarak ise bazı pazarlar için Snapdragon 865 olarak kullanacakken bazı bölgeler içinse Exynos 992 işlemcinin kullanılması bekleniyor.

Telefonların diğer teknik özelliklerini düşündüğümüz zaman S20 ailesinden çok farklı olmayacağı belirtildi. Tasarım olarak ufak farkların olması beklenirken S pen kalem ile tasarımın birleşmesi bekleniyor. Yeni çıkarılacak modeller hakkında bilgiler netleşmeye başladıkça tasarım olarak da yeni bilgilerin ortaya çıkması bekleniyor.  

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı