Teknoloji

Samsung Galaxy Note 20 Serisinin Merak Edilen Güncel Fiyatları Piyasaya Sızdırıldı!

Güney Koreli teknoloji devi olan Samsung son zamanlarda düzenleyeceği büyük bir etkinliğe kilitlenmiş durumda. 5 Ağustos tarihinde düzenlenecek olan etkinlikte Galaxy Z Flip 5G, Galaxy Fold 2 modellerinin de tanıtılması bekleniyor. Ancak en çok beklenen ve merak edilen model ise Samsung Galaxy Note 20 serisi oldu.

Yeni Note 20 serisinin fiyatları konusunda çeşitli tahminler yapılmıştı. Hem özelliklerin net olarak tanıtılacağı hem de satış fiyatının açıklanacağı bu etkinlik öncesinde internet dünyasında da çeşitli tahminler yapılmaya devam ediyor. Sızdırılan bazı özelliklerine bakıldığı zaman geçmişte yapılan tahminlerine göre Galaxy Note 20 serisinin oldukça pahalı olacağı tahmin ediliyor. Bazı tahmin aralıkları ise 1249 ile 1499 dolar arasında gerçekleşeceği yönündeydi.

Samsung Galaxy Note 20 Serisi Sızdırılan Fiyatlar Doğru Mu?

Samsung Galaxy Note 20 2

Son günlerde yeni telefon serisi hakkında birtakım sızıntıların gündeme geldiğini ortaya çıkardı. Özellikle çok merak edilen fiyat iddiaları hakkında Ice universe tarafından yeni bir paylaşım yapıldı. Bu paylaşım sonucunda ise Galaxy Note 20 serisi için 999 dolarlık bir fiyat etiketinin bulunacağı ifade edildi.

Galaxy Note 20 Ultra’nın satış fiyatının ise 1299 dolar olacağı belirtildi. Daha önce Samsung tarafından çıkarılan Galaxy Note 10 serisi 949 dolardan satışa çıkarılmıştı. Bunun ardından Note 10+ modeli ise 1099 dolardan satışa sunulmuştu. 256 GB depolama alanına sahip olan bu modeller ile yeni seri arasında bir karşılaştırma yapıldığı zaman yeni seri için gerçekleşen zam miktarının da oldukça yüksek olduğu ifade ediliyor.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı