Teknoloji

Samsung Galaxy Note 20 Yeni görüntüleriyle Gündemde!

Samsung tarafından yeni amiral gemisi olarak gösterilen Galaxy Note 20 serisi hakkında pek çok bilgi merak ediliyor. Bunun üzerine yeni bilgilerin gündeme gelmeye başladığı ifade edildi. Bir akıllı telefon mağazası tarafından yeni telefona ait olduğu iddia edilen bazı görüntüler gündeme gelmeye başladı. Yayınlanan görselde büyük farklar dikkat çekmeye başladı.

Telefonun ön kısmında bir kamera deliğinin dışında neredeyse tamamının ekrandan oluştuğu ifade ediliyor. Konu hakkında soruların gündeme gelmesinin ardından bir açıklama yapıldı. Bu görüntülerin bir kullanıcından alındığı ifade edildi. Ancak bu kaynağın sanıldığı kadar güvenli bir kaynak olmadığı ifade ediliyor. Gelen bilgilerin tamamının doğrulanmadığı ifade edildi. Ancak yine de görsellere bakarak Samsung amiral gemisi için bazı fikirlerin oluştuğu ifade ediliyor.

Samsung Galaxy Note 20 İle Neler Gelecek?

Samsung Galaxy Note 20 için gelen bilgi sızıntılarına bakıldığı zaman diğer modellerden farklı olduğu ve S Pen’in farklı şekillerde kullanabildiği belirtildi. Render görüntüsünün tam anlamıyla güvenilir bir kaynaktan alınmamış olmasından dolayı hala bazı tartışmalar gündeme geldi. Çıkacak olan yeni telefonun yeniden sağ kısma geçmiş olma ihtimalleri üzerine konuşmalar devam ediyor.

İlerleyen günlerde telefon hakkında yeni bilgilerin gündeme gelmesi üzerine  görsellerin ne kadar doğru olduğu da kesinleşmiş olacak.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı