Teknoloji

Samsung Galaxy Note 20 Yeni Renkleriyle Gündeme Geldi

Güney Koreli teknoloji devi olarak bilinen Samsung amiral gemisi olarak ifade edilen Galaxy Note 20 ile Galaxy S20 serisinin son dönemlerde salgın nedeniyle satışlarının zayıflaması nedeniyle bazı yeni çözüm yolları aradığını açıkladı. Bunun ardından iki yeni seri hakkında gündeme bazı dedikodular gelmişti. Bunun ardından bugün yeni bir iddianın daha ortaya atıldığı belirlendi. Bugün gelen iddialar sonrasında renkleri hakkında bazı konuşmalar yapıldı.

Bir internet sitesi tarafından ortaya çıkan bilgiler ışığında farklı renklerle piyasaya çıkması bekleniyor. Galaxy Note 20 için gri bakır ve yeşil renklerinin çıkarılacağı ifade edildi. Serinin büyüğü olarak ifade edilen Galaxy Note 20 ise bu süreç içerisinde hem siyah hem de bakır olmak üzere iki renginin gündeme geldiği belirtildi. Ancak bu renklerin kendi içerisinde ton olarak farklılık yaşayabileceği ifade edildi.

Konsept Tasarım Gündeme Geldi

Samsung tarafından yeni modelinde sunulacak renkler oldukça dikkat çekmişti. Bu renklerle birlikte Note 20 serisinin S20 serisinden ayrılmasının istendiği ifade edildi. Ancak bu durum gündeme gelen bir iddiadan ibaret olduğu için henüz net bilgiler ya da net açıklamalar yapılmadı. Samsung sürekli sürpriz yapmayı seven bir marka olduğu için son ana kadar duruma şüphe ile yaklaşmanın en doğrusu olduğu ifade ediliyor.

Note 20 serisinin 6.42 inç bir ekranla piyasaya sürülmesi bekleniyor. Bununla birlikte 4000 mAh bir bataryasının ve hızlı şarj özelliğinin olması bekleniyor. Kamera çözünürşüğünün ise 108 MP boyutunda olması bekleniyor. Telefonun tüm özellikleri ile birlikte Ağustos ayında tanıtılması bekleniyor.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı