Teknoloji

Samsung Galaxy Tab S5’in Çıkış Tarihi Belli Oldu

Samsung Galaxy Tab S5’in Çıkış Tarihi Belli Oldu

Oldukça uzun bir süredir üzerinde çalışılan ve Samsung’un yeni amiral gemisi olma özelliğine sahip Galaxy Tab S5 modelinin piyasaya çıkış tarihi belli oldu. Henüz daha lansmanı yapılmamış olan bu modelin raflarda yerini almasını kullanıcılar sabırsızlıkla bekliyor. Samsung’a oldukça yakın olan bazı kişilerden elde edilen bilgilere göre Samsung, Galaxy Tab S5 modelinde S-Pen desteğini kullandı. Bu özellik sayesinde kullanıcılar kalem desteği ile diledikleri işlemi Tab S5’de yapabilecek.

Galaxy Tab S5’in piyasaya çıkış tarihi belli oldu

Samsung, şimdiye kadar üretmiş olduğu tabletlerinin tanıtımlarını her zaman ağustos ayında yaptı. Güney Kore’nin dev teknoloji şirketinin bu geleneğe sadık kalacağını ve Note 10 ile beraber Galaxy Tab S5 modelinin tanıtımının ağustos ayında yapılmasına kesin gözüyle bakılıyor. Buna göre Samsung’un göz bebeği tabletin tanıtımına yalnızca 2 ay kaldı.

Samsung Galaxy Tab S5 modeli, 6 GB RAM’e sahip. Depolama limiti ise 512 GB’a kadar arttırılabiliyor. Tabletin ekran boyutu ve çözünürlüğü ile ilgili henüz bir açıklama yapılmadı.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı