Teknoloji

Samsung Galaxy Tab S6 Yeni Güncellemesiyle Artık Daha Kararlı!

Samsung’un amiral gemisi olarak ifade edilen tableti Samsung Galaxy Tab S6 yeni bir güncelleme aldığını duyurdu. Duyurmuş olduğu yeni güncelleme ile birlikte cihazın var olan kararlılığının daha fazla artırıldığı belirlendi. Ancak bilinmesi gereken bir ayrıntı bulunuyor, yeni güncelleme cihazın sadece wifi modeli için yayınlandı.

Güney Koreli teknoloji devi olan Samsung, en çok güvendiği tablet modeli Galaxy Tab S6 için harekete geçti. Geçtiğimiz günlerde tablet modeli için yeni bir güncelleme yayınlandığı duyurulmuştu. Bu güncellemenin ardından model kullanıcıları yeni bir ara yüze kavuşmanın mutluluğunu yaşamışlardı. Tabletin performansında da ciddi bir iyileşme yapıldığı için bu noktada kullanıcılar yeni güncellemeden memnun olduklarını dile getirdiler.

Samsung Arka Arkaya Güncelleme Yapıyor!

samsung

Henüz yapılan güncellemenin üzerinden sadece iki hafta geçmesine rağmen teknoloji şirketi yeni bir güncelleme daha yaptığını açıkladı. Bu sefer güncelleme bir sürüm numarasıyla sürüldü. T860XXU1BTD1 sürümü ile yayınlanan güncelleme ile birlikte cihazın kararlılığının bir üst seviyeye çıkarıldığı belirlendi.

Yeni güncelleme sonrasında tablette bulunan birkaç küçük hatanın da giderildiği açıklandı. Ancak yeni güncelleme sürümü hakkında şirket tarafından daha detaylı bir bilgi verilmemesi ise son derece dikkat çekici oldu. Aslında bu güncelleme daha önce Çin’de yayınlanmıştı. Nisan ayı güvenlik güncellemeleri ile birlikte kullanıma sunulduğu açıklandı. Ancak bu süreçte diğer ülkeler için güncelleme henüz yayınlanmadığı için Çin dışında modeli kullanan kullanıcılar yeni sürüme ve güncellemeye kavuşamadı.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı