Teknoloji

Samsung One UI 2 Tanıtıldı

Güney Koreli teknoloji devi Samsung merakla beklenen yeni arayüzü One UI 2 arayüzünü tanıttı. İşte One UI 2 ile birlikte gelen yenilikler. 

Samsung’un Google ile birlikte geliştirdiği One UI arayüzü Samsung’un son model akıllı telefonlarıda kullandığı ortak bir arayüzdü. Sahip olduğu sade ve işlevsel tasarımla kullanıcıların beğenisini kazanan One UI arayüzünün yeni sürümü One UI 2.0 ortaya çıktı. Android 10 işletim sistemi üzerinde şekillenen One UI 2.0 ile birlikte bildirimler artık daha az dikkat dağıtacak ve arayüz daha fazla kullanıcı dostu olacak. Yeni arayüz ayrıca yüksek kontrast ve işitme cihazı desteği başta olmak üzere pek çok yenilik sunuyor. 

Samsung’un Android 10 güncellemesi alacak yeni akıllı telefon modellerinde kullanılacak olan One UI 2.0 arayüzü ile birlikte tasarım baştan yenileniyor. Yeni tasarımın en önemli farklı ise tasarımda anlaşılıyor. 

One UI arayüzünün getirdiği sadelik anlayışını daha da geliştiren One UI 2.0 arayüzü ile birlikte arayüz çok daha sade hale geliyor. One UI 2.0 ilk olarak Galaxy Note 10 ailesi ve Galaxy S10 ailesine gelecek olan Android 10 güncellemesi ile birlikte kullanılabilecek. Samsung’un yeni arayüzünün tanıtım videosunu yazının altında yer alan videodan izleyebilirsiniz. 

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı