Teknoloji

Samsung TV Plus Hakkında Sevindirici Haber !

Samsung Galaxy modelleri son zamanlarda gündemden düşmüyor. Samsung Galaxy modelleri için yepyeni bir gelişme yaşandı. Samsung TV Plus, Güney Koreli teknoloji devinin ücretsiz yayın servisini yapıyor. Samsung TV Plus, Galaxy modelleri için yeni adımlar atabilir.

Samsung TV Plus’un atacağı bu adımlar neler olacak?

Samsung TV Plus ile Samsung Galaxy modellerinin birleşip birleşmeyeceği merak konusu oldu.

Galaxy Fold 2 modeli ile bir süre gündem olan firma, kendi akıllı televizyonları için de yazılımlar geliştirmek için çalışmalar yapıyor.

Geçen yıl hiçbir ücret talep etmeden, ücretsiz bir şekilde piyasaya sürdüğü TV Plus hizmetinden çok memnun kalan Samsung, bu yazılımını akıllı telefonlara eklemek istiyor.

Samsung TV Plus’ın akıllı telefonlara ne zaman ekleneceği şu an için söylenmedi. Ayrıca Galaxy modelleri için geliştirileceği iddia edilen yayın servisinin diğer Samsung telefonlara da eklenip eklenmeyeceği belli değil.

Samsung, edinilen bilgilere göre, TV Plus yazılımının aynı performansı Galaxy modellerinde de göstermesini istediğini belirtti. Bu doğrultuda Güney Koreli firmanın bu konu için yoğun bir şekilde çalışma içine girdiğini söylemek yanlış olmaz.

Samsung TV Plus’ın sadece 2016’da ve 2016 sonrasında satışa çıkarılan Samsung model akıllı televizyonlar için uygun olduğunu belirtelim. Bunun dışında uyumluluk ve kullanılabilirlik hakkında herhangi bir ek bilgi açıklaması yapılmadı.

Kullanıcılar, uygulamayı başlattıktan hemen sonra canlı yayınlara erişim sağlayabilecek. Edinilen bu bilgilere göre eğer iddialar doğru çıkarsa, talebe bağlı görüntü hizmetleri (VOD) de bu yazılım sayesinde Galaxy modellerinde yer alacak. Bu gelişmeler kullanıcıları oldukça sevindirecek gibi duruyor.

SAMSUNG TV PLUS NEDİR?

Binlerce TV kanalı, çıkan en yeni filmler, diziler, sevdiğiniz belgeseller, spor programları ve birçok programa kolaylıkla erişim hizmeti sağlayan bir uygulamadır.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı