Teknoloji

Samsung, Zararlı Maddeleri ve Kötü Kokuları Arındıran Hava Temizleyicisi Üretti!

Samsung firmasından kötü kokular ve zararlı maddeleri arındıran hava temizleyicisi çalışmalarının bilgileri geldi.

Corona virüs salgını dünyada etkisini devam ettirmekte ve Samsung gibi büyük firmalar da piyasaya çıkardıkları ürünler sayesinde kullanıcıların çok daha yüksek hayat kalitesi yaşamasına olanak sağlıyor.Samsung firması hava temizleyicisi ile bu konu hakkında kullanıcılara yardımcı olmak için çalışıyor.Evlerde bulunan hava ile beraber kötü kokuları da temizleyen cihaz sahip olduğu özellikleri ile dikkat çekmektedir.

 AX34R3020WW/SK kod ismini taşımakta olan Samsung hava temizleyici ile havadaki formaldehit gibi zararlı gazların ve zararlı maddelerin yok edilmesini sağlamak artık çok kolay.

Samsung firması tarafından geliştirilen bu cihaz, 34 metrekarelik bir alanda etkin olarak kullanılabilmekte.Bu cihaz en fazla 45 dBA ses ile kullanıcıyı hiç rahatsız etmeden çalışmakta.

Çalışmasını üç adımlı hava temizleme sistemi sayesinde sağlayan, kötü kokuyu gideren ve havayı temizleyen bu cihazda yer alan toz sensörü ise toz miktarını gerçek zamanlı olarak algılamakta.Cihazda bulunan 4 renkli göstergesi 4 farklı renge sahip bir LED lamba kullanılarak sonuçları gösterilmektedir.

 Cihazda bulunan çocuk güvenlik kilidi, ekrandaki tuşların yanlışlıkla kullanılmasını engellemektedir.Bunun yanında köşeleri yumuşatılmış kenarlı şekli ile olası çarpmalarda çocukların güvenliğini de düşünmüş.

Samsung Firmasının Üretmiş Olduğu Hava Temizleyicisinin Türkiye Fiyatı Nedir?

Hava temizleyicisi sayesinde kullanıcılar havanın ne kadar temiz olup olmadığını görebilmektedir.Cihazda yer alan PM2.5 filtre sayesinde ise 0,3 mikrometre büyüklüğüne sahip toz parçacıklarının ve formaldehit gibi zararlı gazların yüzde 99,9’u bu cihazda filtreleniyor.

Cihazda bulunan otomatik mod ismi verilen özellik sayesinde yumuşak ve sessiz bir hava akışı sağlanmaktadır.Cihazdaki bu özellik kirlilik seviyesini belirliyor ve en uygun hava kalitesini korumak için gücü otomatik olarak ayarlamaktadır.Samsung firmasının üretmiş olduğu hava temizleyicisinin satış fiyatı ise 1.899 TL olarak belirlenmiştir.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı