Teknoloji

Samsung’un 100 Dolarlık Ürünü Galaxy Fit Piyasaya Çıktı

Samsung’un en son etkinlik izleme bantları grubunu güncellediğinden beri bir yıldan fazla zaman geçti ve yenileme zamanı geldi. Yeni Galaxy Fit’i Şubat ayında yeni Galaxy S10 ve Galaxy Watch Active ile birlikte duyurduktan sonra, şirket nihayet ABD’de piyasaya sürülmeye hazır. Bugünden itibaren, 100 $ için Galaxy Fit alabilirsiniz. Bu, bu yılın başlarında aynı fiyatla başlayan Fitbit Inspire HR ile doğrudan rekabet içinde olmasını sağlıyor.

Galaxy Fit

Galaxy Fit Özellikleri

Galaxy Fit, kalp atış hızı, uyku ve stres seviyelerinin yanı sıra kapsamlı bir suit egzersizini izler. Ayrıca yüzerken kullanabilirsiniz, beslenmenizi veya günlük zamanlamanızı takip etmek ve telefonunuzdan bildirim almak için widgetlar kullanabilirsiniz.

Samsung’un arayüzü o kadar basittir ki neredeyse kanıtsızdır: Günlük ilerlemenizi gösteren bir antrenman başlatmak, stresinizi ölçmek, uykunuzu izlemek ve bildirimlerinizi görüntülemek için ana ekrandan yana doğru kaydırmaya devam edin. Her sayfada, daha fazlasını görmek için yukarı ve aşağı kaydırabilirsiniz. Ayrıca ana ekrana dönmek için soldaki düğmeye basabilir ve hızlıca bir antrenmana başlamak için uzun süre basabilirsiniz.

Fit ayrıca hareket etmeye başladığınızda otomatik olarak izler ve bir koşu bandında veya eliptikte olduğunuzu fark edecek kadar akıllı olduğu varsayılır. Bu şekilde, başka bir antrenmana başlamak için saatin içinde terli ellerle kaydırarak mücadele etmek zorunda kalmazsınız. Sadece bir makineden atlayıp bir sonrakine geçin ve Fit’in bilmesi gerekir.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı