MobilTeknoloji

Samsung’un Her Bütçeye Uygun Yeni Cihazı : Galaxy M01

Samsung tarafından satışa sunulması beklenen akıllı telefonlarının arasında giriş seviye telefonu Galaxy M01, FCC veri tabanına eklenmiş oldu.

Samsung’un her bütçeye uygun telefonu olan Galaxy M01’in ilerleyen günlerde piyasaya çıkması bekleniyor.Cihaz, Wi-Fi Alliance sertifikasını almaya hak kazandı ve bunun yanında Geekbench’te de tespit edilmiştir.Cihazın birincil donanım özellikleri arasında Google Play Console listelemesinde bulunuyor.

FCC veri tabanına göre, Galaxy M01’in sahip olduğu donanımı Galaxy A01’e yakın bir model olacak fakat bataryalarında farklılıklar bulunacak.Galaxy A01, 3.000 mAh bataryaya sahip olurken Galaxy M01 ise, 4.000 mAh batarya ise daha büyük kapasiteye sahip olacak.Bunun yanında Galaxy M01 çift sim kart yuvası bulunacak.FCC cihazın bataryası dışında başka bir bilgi vermemektedir sadece yenilenmiş A01 olacağı hakkında ipuçları verdi.

Cihazda bulunan 3,5 mm kulaklık girişi üsteyken, USB şarj yuvası ise altta olacak şekilde tasarlanmış.Galaxy M01’in Google Play Console listelenmiş olması, cihazın 720 x 1520 piksel HD+ çözünürlükte olduğunu doğruluyor.

Samsung firmasının yeni cihazı, Galaxy M01’i güçlendirecek işlemci, giriş seviyesinde ki Qualcomm Snapdragon 439′ olacak.Bu işlemcinin desteklemesi Google Play Console tarafından da kabul edilmiş durumda.Telefonun iç bölümünde bu işlemci ile birlikte, Adreno 505 GPU ve 3 GB RAM yerleştirilmiş.Depolama kapasitesinde bir belirsizlik mevcut fakat, 32 GB dahili depolama alanı olacağı söylenmektedir.

Galaxy M01, 3 Kamerayla Mı Gelecek ?

Galaxy M01 cihazının Geekbench tarafından listelenmesi telefonun işletim sisteminin Android 10 OS olacağını doğruluyor nitelikte, Samsung’un yeni cihazında bunlara ek olarak OneUI’ı da kullanacak gibi duruyor.FCC, telefonun bataryası hakkında bilgi verirken hızlı şarjın olup olmayacağı hakkında bilgi vermedi.Galaxy M01 cihazın açıklanmayan detayları ise ilerleyen günlerde açıklanması bekleniyor.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı