Teknoloji

Sıvı Soğutmalı PlayStation 4 Pro Sizce Oyun Bilgisayarı Olur mu?

Özellikle çektiği PlayStation 4 Pro videoları ile ünlenen bir Youtuber, oldukça zor bir işe imza atarak herkesi adeta şaşkına çevirdi. Zira Youtuber öyle bir şey yaptı ki şu anda piyasadaki en güçlü oyun konsolu olan PlayStation 4 Pro konsolunu adeta tam donanımlı bir oyuncu bilgisayarına çevirdi. Zira ünlü Youtuber konsoluna sıvı soğutma, PC güç kaynağı, SSD ve LED aydınlatma takarak konsolu adeta bir canavara dönüştürdü.

PS4 Pro, oyuncu bilgisayarı oldu

Dünyaca ünlü forum sitesi Reddit üzerinden paylaştığı videosu ile kısa sürede sosyal medyanın da gündemine oturan ünlü Youtuber JMAGG, özel olarak geliştirdiği sıvı soğutma sistemini PS4 Pro konsoluna monte etmeyi başardı. Konsolun sistemini de güçlü bir SSD’ye ve konsolun güç kaynağını da güçlü bir PC güç kaynağına bağlayan JMAGG, ortaya binlerce dolara alınamayacak kadar güzel bir canavar çıkardı.

SSD harici ayrıca PS4 Pro’suna 2 TB HDD de takan JMAGG, böylelikle oyunlar için devasa depolama alanı ayırmış oldu. Eh haliyle bu kadar işlem uygulanan PS4 Pro’nun kasası, bu işlemleri kaldıramadığı için konsolu bir PC kasasına çeviren ünlü Youtuber, bu sistemin kendisine 1000 dolara mal olduğunu ve üç hafta gibi bir süre zarfında yaptığını söyledi.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı