Teknoloji

Slack Tarafından Iphone Uygulamasının Tasarımı Yenilendi

 Slack pek çok kişi tarafından kullanılan, iş yerlerinde kalabalık ekipler arasında iletişimin kesintisiz bir şekilde kullanılmasını sağlayan, videolu görüşme imkanı da sunan bir görüntü ve ses uygulaması olarak ifade ediliyor. Geçtiğimiz haftalarda köklü bir yeniliğe gittiği açıklanmıştı. Masaüstü uygulamasının tasarımını tamamen değiştirerek yeni bir güncelleme yayınlanmıştı.

Yayınlanan dikkat çekici güncellemenin ardından Android uygulaması üzerinden de büyük bir tasarım değişikliği yapmıştı. Bu değişiklik sonrasında yeni bir değişikliğin daha kapıda olduğu belirtildi. Sırada şimdilerde Iphone uygulamasının olduğu belirlendi.

Iphone’da Tasarımı Tamamen Değiştirdi

Slack tarafından tasarlanarak kullanıma sunulan uygulamanın Iphoneler için akıllı market uygulaması olarak ifade edilen App Store’lar üzerinde kullanıma sunulduğu belirtildi. Yeni görüntüye hala sahip olmamış olabilirsiniz. Bu süreç içerisinde uygulamanızı güncellemeniz gerekebilir. Belki uygulamayı güncellediğiniz halde bile yeni tasarım gelmemiş olabilir.

Yeni tasarımın kullanıcılar arasında belirli bir sıraya göre görünür hale gelebileceği ifade ediliyor ancak bu sıralamanın nasıl yapılacağı ise henüz bilinmiyor. Şirket tarafından önceki çalışmalarda yapılan tasarımların karışık bir görünüme sahip olması nedeniyle dört ana özelliğe ulaşmak sanıldığı kadar kolay olmuyordu. Yeni tasarım ile birlikte kullanım kolaylığının geldiği ifade ediliyor. Bununla birlikte hem tasarım hem de kullanım açısından oldukça şık bir düzenlemenin yapıldığının altı çizildi. Yeni tasarımı gören kullanıcıların ise bu süreç içerisinde güncellemelerden memnun kaldıkları belirlendi.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı