Teknoloji

Sony Haziran Ayında Düzenleyeceği Bir Etkinlikle Birlikte PlayStation 5’i Tanıtabilir!

Sony tarafından tasarlanan yeni konsol PlayStation 5 için geri sayım başladı. Pek çok oyuncu tarafından uzun zamandır oyun konsolunun tanıtımının ne zaman yapılacağı merak konusu olmuştu. Hatta bu konuda çeşitli iddialar atılmış ancak şirket tarafından bu iddialara herhangi bir doğrulama gelmemişti.

Şimdilerde Sony tarafından planlanan iki farklı etkinliğin olduğu belirlendi. Bu etkinliklerin ise Haziran ayında yapılması bekleniyor. Daha önce ortaya çıkan söylentiler çerçevesinde PlayStation etkinliği için 4 Haziran tarihinde gerçekleştirileceği iddia edilmişti. Bunun ardından sosyal medya hesapları üzerinden yapılan bir açıklama sonrasında oyun konsolunun çıkış tarihinin kesin olmadığı belirtildi. Ancak etkinliğin Haziran başında gerçekleşmesi bekleniyor.

PlayStation 5 İçin Gelecek Oyunların Duyurulması Bekleniyor!

Sony tarafından gerçekleştirilecek olan ikinci etkinliğin tarihi içinse Ağustos ayının başı bekleniyor. Bu süreçte oyun konsolu ile birlikte gelecek olan oyunların da bu etkinlik ile birlikte duyurulması bekleniyor.

Sosyal medya aracılığı ile tüm bilgilerin gündeme gelmesi bekleniyor. Bununla birlikte Microsoft Xbox Series X hakkında da yeni bilgilerin gelmesi ile birlikte Temmuz ayında yeni bir etkinlik yapması bekleniyor. Bunun üzerine iki oyun konsolu arasında rekabetin artması bekleniyor. Tasarımın Haziran başında yapılması beklenen etkinlikte tanıtılıp tanıtılmayacağı henüz bilinmezken bu süreç içerisinde pek çok oyun sever tarafından büyük bir heyecanla beklendiği biliniyor.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı