Teknoloji

Sony Tarafından Tanıtılan 3 Yeni Hoparlör Modeli Her Kullanıcı Tarafından Kullanılabilecek!

 Müzik dinlemenin ve film izlemenin vazgeçilmez olduğu son yıllarda durumu daha keyifli hale getirmek için evlerde hoparlör kullanımları vazgeçilmez olarak ifade edildi. Evlerde pek çok kişi çeşitli markalara ait hoparlörler kullanıyorlar. Bununla birlikte pek çok kişi son teknoloji özelliklere sahip olan ürünleri araştırmaya devam ediyor.

Sony tarafından uzun bir süredir yeni hoparlör serisi üzerinde çalışmalar yapılıyordu. Bu yapılan çalışmalarda ses deneyimini artırdığı ve farklı bir boyuta ulaştırdığı biliniyor. Bass’ların artırılması ve yankının azaltılması için özel olarak tasarlanan dairesel formun dışında diyaframların kullanıldığı tespit edildi. Diğer modeller ile kıyaslandığı zaman oldukça pahalı olduğu belirlendi ancak iki yönlü olarak kullanılması sebebiyle kullanıcılardan tam not alması bekleniyor.

Cihazlar Ev Dışında da Rahatlıkla Kullanılabilecek

Evin dışında da farklı amaçlarla kullanılması için özel bir tasarımdan meydana gelen cihazların toz geçirmedikleri ve suya dayanıklı oldukları belirlendi. Paslanmaz bir metaryelden yapılmış olması nedeniyle uzun yıllar boyunca sorun çıkarmadan kullanılabilecek.

Yeni üretilen XB23 ile XB33 modellerinin darbelere karşı koruyucu bir özelliği bulunuyor. Sony tarafından daha öncede yapılan çalışmalarda ses ve ışığın entegre edilmesi gündemde. Bu uygulama Fiestable ile Music Center uygulamalarının bu cihazlar için de kullanılması bekleniyor.

Şimdilerde özellikleri ile göz dolduran 3 cihaz ön satışa çıkmış durumda. Farklı renk seçenekleri ile kullanıcıları etkilemeye devam ediyor. Ancak alıcılara ne zaman ulaşacağı konusunda herhangi bir açıklama yapılmadı. Sony tarafından kısa süre içerisinde tarihlerin netleşmesi bekleniyor.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı