Teknoloji

Sony Xperia 1 II Cep Yakan Fiyatıyla Bir Kez Daha Gündeme Geldi

Sony tarafından açıklanan Xperia 1 II telefonu için bazı iddialar gerçek oldu. Cep telefonunun beklenmedik cep yakan fiyatı ise kısa sürede tartışmalara neden oldu. Cihazın aslında pek çok özelliğinin beklentilerin üzerinde olduğu belirlendi. ancak fiyatının tüm bu süreç içerisinde pek çok kişinin kafasını karıştıracak olumsuz bir durum olduğu ifade ediliyor.

Telefonun tanıtımı geçtiğimiz aylarda yapılmıştı. Telefon aynı zamanda son zamanların en büyük teknolojisi olarak kabul edilen 5G destekli olduğu ifade edildi. Telefonun pek çok güçlü özellikleri bulunuyor ancak bununla birlikte ekranının uzun bir tasarım üzerinde buluşması ve profesyonel bir kamera sisteminin bulunması son derece etkili olacak gibi görünüyor.

Bluetooth Kulaklık Hediyesi Var

Telefon için 28 Haziran tarihine kadar ön sipariş verilebilecek. Telefonun akıl almaz fiyatı ise 1.200 dolar olarak belirlendi. Bu ise yaklaşık olarak 8 bin 170 lira gibi bir fiyattan satışa sunuldu.

Sony aldığı yeni karar sonrasında satışlarını hareketlendirmek için ön sipariş veren müşterilerine bluetooth kulaklık vereceğini açıkladı. Verilecek hediye ile birlikte şirketin yeni kulaklık modelini de piyasaya sürmek için harekete geçtiği ifade ediliyor. Ancak telefonun 1.200 dolarlık etiketi hala tartışmalara neden oluyor. Bu durum telefonun satışı için oldukça olumsuz bir özellik olacakmış gibi görünüyor. Bunun üzerine şimdiden satış oranları merak konusu haline geldi.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı