Teknoloji

Spotify Masaüstü Uygulaması İçin Yeni Düzenlemeye Gidiyor! Hangi Yenilikler Gelecek?

Dünya üzerinde en çok kullanılan çevrim içi ve çevrim dışı özellikleri ile dikkat çeken Spotify uygulamasında kullanımı kolaylaştırmak ve kullanıcılara daha iyi bir deneyim sunabilmek için çeşitli çalışmalar yapılıyor. Uygulama mobil cihazlarda olduğu kadar farklı platformlar ve cihazlar üzerinde de destek vermeye devam ediyor.

Masaüstü uygulaması üzerinden de pek çok kişiye eriştiği ve özellikle interneti aktif olarak kullanıp internet üzerinden çalışanlar için pek çok özellik sunuyor. Şimdilerde müzik şirketinin kullanıcı denetimini artırmak için çeşitli çalışmalar peşinde olduğu belirlendi. Masaüstü uygulaması üzerinden birtakım tasarım değişiklikleri konuşulmaya başlandı.

Yeni Kullanılacak Arayüz Web Arayüzünü Andırıyor!

Tersine mühendislik uzmanı Jane Manchun Wong tarafından ortaya atılan yeni görüş sonrasında yeni tasarım iddiaları gündeme gelmeye başladı. Yeni tasarıma ait olan görüntüleri ise mühendislik uzmanı kendi sosyal medya hesabı üzerinden almış olduğu ekran görüntüleri sayesinde yayınlamaya başladı.

Yeni arayüz görüntülerine bakıldığı zaman web sürümünde mevcut olan görüntülere daha yakın olduğu belirlendi. Sade ve oldukça modern bir görüntüden oluşması bekleniyor. Uygulamalarda ve tasarımda sadelik bekleyenler için oldukça etkili olacak gibi görünüyor. Bunun ardından büyük değişiklik bekleyenler için ise adeta hayal kırıklığı olması bekleniyor. Yapılan ilk açıklamalarda yeni arayüzde çok büyük değişikliklerin olmayacağı açıklandı.

Son zamanlarda yeni uygulamalar bazı kullanıcılar üzerinde sınırlı sayıda test ediliyordu. Ancak şimdilerde pek çok kullanıcı için kullanıma sunulması bekleniyor.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı