Teknoloji

Spotify Müzik Alanında Ödül Töreni Düzenleyecek

Popüler online müzik platformu bir ilki gerçekleştirerek kendi ödül törenini düzenleyeceğini açıkladı. İşte Spotify Awards hakkında ortaya çıkan bilgiler. 

Çevrimiçi müzik sektörünün lideri olan Spotify, kendi ödül törenini düzenlemek için çalışmalara başladı. Spotify Awards adı verilen ödül töreninde kazanan isimler kullanıcılardan elde edilen verilerle belirlenecek. 

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte müzik sektöründe de önemli değişiklikler yaşandı. Son zamanlarda çevrim içi müzik uygulamalarının yükselişe geçmesiyle birlikte Spotify sektörün lideli oldu. Yaşanan değişimle birlikte Spotify kendi Spotify Awards isimli ödül töreni düzenleyeceğini açıkladı. 

Spotify Awards 5 Mart Tarihinde Düzenlenecek!

Spotify yaptığı açıklama ile birlikte Spotify Awards ödül töreninin tarihini 5 Mart 2020 olarak açıkladı. İlk olarak Meksika’da gerçekleşecek olan etkinlik TNT kanalından da izlenebilecek. Online müzik servisi Spotify’ın çıkışından bu yana Meksika’da dijital müzik marketi konusunda önemli pazarlarından biri haline geldiğini ve Meksika’yı bu nedenle seçtiği düşünülüyor. 

Spotify’ın düzenleyeceği ödül töreninin en büyük farklılığı kazananaların kullanıcıların oynatmak alışkanlıkları gibi verilerinden elde edilecek olması. Spotify kullanıcıları bu anlamda yarışmanın jürisi olacak. 

Meksika’da düzenlenecek olan etkinlik İspanyolca olacak. Bu nedenle Spotify Awards’ın yayınlanan tanıtım videosuda İspanyolca. Bakalım Spotify Awards müzik sektörünün önemli ödüllerinden birisi olacak mı?

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı